Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy sok ember, aki...

Az igaz, hogy sok ember, aki nem ért el semmit az életben, a politikusokat okolja ezért?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi ennek az oka?

2020. ápr. 6. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

"aki nem ért el semmit az életben, a politikusokat okolja ezért?"


Igen, Mészáros Lölő is erre panaszkodik!

2020. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen emberek egy része a kommunimusban élt, ahol volt egy viszonylagos létbiztonság, de többnyire ezért is nem volt fenntartható ez a rendszer. Úgy gondolják hogy a politikusoknak az a feladata, hogy eltartsa őket, és hogy neki szinte semmit ne keljen tenni azért hogy valami is jobb legyen. Mert szerinte erre neki van valamilyen joga!
2020. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Az emberek a saját fájdalmaikat vetítik ki más emberekre, világra. Pontosan tudom, milyen ez, mert régen én is ezt csináltam, csak aztán kigyógyultam belőle. Tök mindegy, hogy politikusra, a szomszédra, a tanárra vagy a főnökre. A lényeg maga a folyamat.

Mindenki azt utálja másban, amivel saját magában nem mer szembenézni.

2020. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért okolják a politikusokat, mert lopnak csalnak, milliárdokat tudnak úgy eltűntetni, mint Merlin a varázsló.
2020. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a politikusok lopták el a pénzüket, így nem csoda, hogy nem vitték semmire.
2020. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogy lopták el? Illetve kinek lopták el és kinek nem?

Mert nekem pl. nem lopták el.

2020. ápr. 6. 18:46
 7/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
40%

Utolsóhoz annyi kiegészítés, hogy a milliók/milliárdok ráadásul olyan helyekről tűnnek el gyakorlatilag nyom nélkül, ahol NAGYON NAGY szükség lenne rá. Ilyen például az oktatás, egészségügy, agrár ágazat, infrastruktúra, stb.


Személy szerint az bánt ebben a témában, hogy a jelenlegi (úgy a jobb, mint a baloldali) parlamenti garnitúra (kevés kivétellel) egyre nehezebbé teszik a boldogulást az átlagemberek számára. Sosem vártam el, hogy eltartsanak. De azt igenis elvárom, hogy ne gördítsenek gleccsernyi bürokratikus akadályt elém, ha pl. lakáshitelt akarok felvenni, vagy ha vállalkozást akarok indítani, stb. Elvárom, hogy az adóforintjaimból az egészségügy képviseljen magasabb színvonalat, az oktatás képviseljen magasabb színvonalat, ne f**talicska utakon kelljen közlekedni, stb. Ezeket a dolgokat ÉN nem tudom intézni. Ez az ő dolguk (lenne). Ezért kapják a fizetésüket.

2020. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Mármint 4-eshez. :)))
2020. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
AZ én szüleim tisztességes munkával nagyon sokra vitték. Akkor is rossz volt a politika mégis sokra vitte az aki tanult rendesen és tehetséges volt. Nem kell mindenért a kormányt okolni. Ma is sokan boldogulnak bár ők nem a gyakorin szidják a kormányt tudjátok talán ti is többre vinnétek akkor.
2020. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
0%
Mert ha szerzek hat diplomát, "tehetséges vagyok", akkor varázsütésre jók lesznek az utak, nem kell hónapokat várni szakorvosi vizsgálatokra, és sorolhatnám... Minden világos...
2020. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!