Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, van olyan...

Fidesz szavazók, van olyan ellenzéki politikus, aki nektek szimpatikus, vagy a munkájával meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
Pár napja volt olyan kérdés, hogy az ellenzékieknek van-e olyan Fideszes, aki szimpatikus. Kíváncsi vagyok, hogy néz ki ez a kérdés megfordítva.

2020. ápr. 6. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Fideszeseknek nincs ilyen, kérdező, csak a zsigeri gyűlölet vezeti őket.
2020. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen nekem van. Egy momentumos és egy független képviselő. Következő választáskor rájuk fogok szavazni nem a fideszesekre. Már bánom.
2020. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
#12 Ha már most bánod, akkor ne szavazz azokra! szavazz inkább ismét a fideszre!
2020. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Túró Torta
2020. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
27%
Én ellenzéki vagyok, így arra válaszolok, hogy a fideszesek közül ki az akinek a munkájával meg vagyok elégedve. Pokorni, na és azok, akik már kiléptek a Fideszből, mert nem bírta a lelkiismeretük. Esetleg segítene, ha megmondjátok, hogy kik mondtak már határozottan ellent Orbánnak.
2020. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!