Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a kormány...

Szerintetek mi lesz a kormány korlátozó intézkedéseivel április 11. -e után?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre ezzel kapcsolatban,főleg azért mert pont húsvétig tartanak a korlátozások, mi lesz szerintetek a következő lépés? Szigorítás, enyhítés? Illetve hogy viselitek a bezártságot/ home officet?

2020. ápr. 7. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten nem hiszem, hogy enyhíteni fognak, mert ott és az agglomerációban éppen most kezd gyorsulni a fertőzés. Azokban a megyékben, ahol alig van fertőzött, elképzelhető az enyhítés.
2020. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Visszafelé. A bezártság soha nem kellemes, hogy kinek mennyire nehéz, az erősen függ attól, ki mennyire találja fel magát. Nekem például nincs időm "nehezen viselni". A folytatás elég világos. Minden marad. A két hét intervallum oka, hogy ez még elviselhetőnek tűnik sokak szemében, ezért hajlandó együttműködni. Ha két hónapot mondtak volna, ugyanezek azt gondolnák, az kibírhatatlan, tehát betartani se kell.

Igen, a féktelen "bármit tehetek, kinek mi köze hozzá" magatartás megszokássá válva nehezen kezelhető. Aki nem ismeri az önmérsékletet, önfegyelmet, nem látja át a helyzetet, annak tényleg pokoli lehet. De a vírust ez baromira nem érdekli.

2020. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azokban a megyékben, ahol alig van fertőzött, elképzelhető az enyhítés."


Ezzel csak az a baj, hogy a jobban fertőzött területekről elkezdenek az emberek utazgatni rokonlátogatóba, ha nem lesz szigorítás és ott is jobban el fog terjedni.

2020. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem utána is úgy kellene lennie, hogy csak boltba, patikába, munkába, tehát nem bandázási céllal lehetne az utcán tartózkodni, és ez elegendő korlátozás is lenne, mert enni kell, de bulizni nem muszáj.


Nem szigorítani kellene, hanem megértetni az emberekkel, hogy önként maradjanak otthon, ha megtehetik.


Nekem is hiányzik a plázázás, meg lófrálás, de a négy fal között is el tudom tölteni a szabadidőt pl. olvasással, főzéssel, a családdal.


Viszont már várom, hogy véget érjen az egész és ezért könyörgöm, hogy mindenki maradjon otthon, hogy ne kelljen az egész nyarat bezártságban tölteni!


Egyébként szerintem sok ember nem is a vírusba fog belehalni, hanem a bezártságba és hogy esetleg hamarabb kinyírják a szerettei....

2020. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy sok (köztük elvileg értelmes diplomás) ember még mindig nem veszi komolyan ezt a vírust, mert nem látszik és ami láthatatlan, az nincs is..., szóval az ilyen hlyéket küldeném a kórházakba, meg a frontvonalba önkéntesnek, hogy rádöbbenjenek a valóságra!


Már rég túl lennénk az egészen, ha komolyabban vennék az emberek ezt a helyzetet és nem állnának egymás szájába a boltban sem.


Nehezen viselem - az idiótákat!

2020. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapestre már most ki kéne vetni a kijárási tilalmat, mert az emberek nem bírnak magukkal, és kijárnak.
2020. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradnak. És kiemelten fogják tiltani azt, hogy az emberek elutazzanak egymáshoz.
2020. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Részleges kijárási tilalmat fognak elrendelni Nagypéntektől.



De ez csak az én véleményem.

2020. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!