Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kritizaljak Orban Viktor...

Akik kritizaljak Orban Viktor es a fidesz koronavirus politikajat megis mit varnak? Mi lenne nekik a megfelelo dontes hogy elegedettek legyenenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Most már semmit nem várok. Az utóbbi 10 évben nem kellett volna ellopni és elherdálni több ezermilliárd forintot mindenféle baromságra. Ma már késő bánat.
2020. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk a magyar emberek is kapjanak védőmaszkokat, kezdetnek ez is elég lenne. Cseheknél például ez van.

De mi mit csinálunk ez helyett? Macedóniának küldünk védőfelszerelést

2020. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Hogy teszteljenek és az igazat mondják el a betegszámokról/halálesetekről. Ne olyan adatokat közöljenek, amiket ők akarnak.


Ha Te otthon koronavírusos vagy és melletted még 3 ember él a lakásban azt a 3 embert nem fogják letesztelni, hanem 2 hétig nem mehetnek el, de utána már mehetnek függetlenül attól, hogy Te 2 hét után is beteg vagy.


Ha 40 fokos lázad van már 3 napja akkor sem jönnek ki tesztelni (volt már rá példa).


Ezen kell változtatni és rendben lesz.

2020. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
#3 van vagy 20 védőmaszkom, mindenhol utánnam vágnak egyet. Gyere, mennyi kell.
2020. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

1. Nem hetekkel a vírus betörése után kellett volna elkezdeni a védekezést, hanem jóval előbb -> sokan még most is élnének azok közül, akik a vírus miatt haltak meg

2. Idejében kellett volna maszkokat, kesztyűket, orvosi védőruhákat rendelni, már akkor, amikor Európában megjelent a vírus

3. Talán nem kellett volna az egészségügyi beszállítókkal a 80-20%-os huzavonát játszani, és akkor talán a beszállítók tudtak volna védőeszközöket szállítani ( [link] )

4. Eleve nem szabadott volna hagyni, hogy ekkora adósságba verjék magukat a kórházak


Összességében azt lehet mondani, a kormány intézkedései megkésettek és nem hatékonyak. Sokkal korábban, hatékonyabb intézkedésekkel a halálesetek többségét meg lehetett volna előzni.

2020. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Te most jöttél nyaralásbol a Maldiv szigetekröl? Mert ha kicsit is figyelemmel kisérted az eddigi eseményeket MO-on akkor te is látsz 1000 dolgot amit elqrtak.
2020. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek nagy része még most sem képes betartani a vírus elleni védekezés szabályait "én úgysem kapom el", "médiahiszti az egész" és hasonló okos kifogásokkal. Mi lett volna, ha már akkor bevezetik, amikor még egy fertőzött sem volt az országban. Jön a Húsvét, olvasgasd a kérdéseket, mindenki haza akar utazni az ünnepekre. Az embereket nem lehet megvédeni a saját ostobaságukkal és felelőtlenségükkel szemben.
2020. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
A megfelelő döntés az lenne, hogy beismerjék elcseszték és olyanoknak adnák át a terepet, akik értenek is hozzá, majd önkéntenes munkatáborokba vonulna Orbán és bandája.
2020. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

#7

Ezt úgy hívják, barátom, hogy magyar kultúra, amit a Fidesz már 10 éve keményen propagál.

"Én vagyok a keminy leginy, én majd asztat megmondom, hogy mi legyen! Mi van, nem teccik? Szájbarúglak, megfekszel! Széjjelütöm a brüsszeleket meg a migráncslypsyket, én tekerem a legkeminyebben asztat a hurkatőtőt, nekem a vírusgeco sem árthat semmit, mer' nem vagyok én punci, még a kamion is lepattan rólam, hö!"

2020. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 24-ik órában kellett volna elkezdeni cselekedni.

Nem csak most kell pánikszerűen költeni az egészségügyre, veszélyhelyzetben. Még februárban is ment a vita a kórházak adósságáról.

2020. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!