Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek elégedettek a...

Az emberek elégedettek a fidesszel? Ha nem lennének nem szavaznának rá.

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a magyar emberek elégedettek, mert igénytelenek.
2017. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 meszike91 ***** válasza:
78%
A magyarok többsége nem szavaz a fideszre. A magyarok többsége el se megy szavazni. 2014-ben összesen 2 264 780 szavazatot kapott a fidesz.
2017. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
ma 21:42 A kérdező nem írta, hogy a többség a Fideszre szavaz.
2017. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Az intelligens emberek tudják hogy már nem lesz igazi választás Magyarországon. Ezek elcsalnak mindent, miért pont a szavazás lenne tisztességes?
2017. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem szavaz, az nem szavaz, annak mindegy.


Nekem le ne vezesse valaki, hogy azért nem szavaznak az ezek az emberek, mert félnek. Én '94 óta szavazok, és soha nem kérdezte meg senki kire fogok szavazni. És egyszer sem a Fideszre szavaztam.


Ergó, az ő véleményük nem számít. Vagy valaki mondja meg, hogy hogy vegyük figyelembe az ő véleményüket, ha a vasárnap ebédre megevett rántott hús után nem képesek elhúzni a belüket a szavazóhelyiségbe.


Ha nem képesek, akkor nem, vagy nem eléggé elégedetlenek a kormánnyal.


Lehet, hogy akik szavaznak, azok sem maradéktalanul elégedettek, de még jobban utálják a töketlen ellenzéket.


Szóvak nem atomfizika ez. Jelenleg a politikai palettán nincs jobb, ezért szavaznak rájuk.

2017. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
#5 megy a zöld ezt jól elmagyaráztad
2017. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

5-ös, igazad van, megy a zöld.

Kár, hogy a sok elfogult lepontoz...

2017. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

"Igen, a magyar emberek elégedettek, mert igénytelenek."


Bármennyire is bántó,de igaz.

Lásd,ők tapsikolnak a munkalapú társadalomnak,ahol a megélhetésért kell sokat dolgozni.

Nem vágynak a tudás alapú,jóléti társadalomra.

Legalábbis a szavazóik 90%-a.

A többi vágyik rá,csak nem saját teljesítményből akarják a jólétet elérni.

2017. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Én nem a kormánnyal vagyok elégedetlen, hanem a magyarokkal.
2017. okt. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

5-ös jól írja,aki nem megy el szavazni annak a véleménye nem számít, nincs véleménye. De akkor kérném hogy utána 4 évig mélyen hallgasson és ne nyígjon hogy milyen rossz ez vagy az a párt. Létezik érvénytelen szavazás is ,arra is buzdították a nem elmenőket ,de arra sem képesek,mert csak vállukat vonogatják.

Szóval csak annak a szava számít aki elmegy szavazni azok közt meg a Fidesz a nyerő,elégedettek vele . Ez van,ezt kell szeretni.

2017. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!