Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet olyan ember...

Hogyan lehet olyan ember Magyarország miniszterelnöke, akit nem érdekel a magyar ember élete?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt mondja, hogy tőle aztán meg is halhatunk. Inkább Macedóniának ad maszkokat. És azzal indokolják, hogy ők állítják meg a migránsokat??? Mi van??? Azt hittem eldurran az agyam, mikor ez kiesett a Szíjjártó száján (bár döcögve, talán ő sem volt meggyőződve arról, hogy ezt így kellene közölni).

Szóval effektíve tőlük a magyar ember akár meghalhat.

Most este még mindig ő a miniszterelnök, és holnap is ő lesz.

Nem értem, hogy ez hogyan lehetséges.

És vannak olyanok még mindig, akik ezt is megtapsolják? Hogy igen, hajrá, inkább meghalok, csak a migránsok ne jöjjenek!!


2020. ápr. 7. 19:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Mi lenne velünk ha más országok így gondolkoznának?"


Nem lennének más országok, mert már elpuszultak volna, ha folyamatosan mások érdekeit helyezték volna a sajátjuk elé.

2020. ápr. 7. 20:13
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Miiii???

Mi lenne velünk?!??!?

Magyarország NEM a legfantasztikusabban fejlődő gazdaságú?

NEM kiemelkedőek a gazdasági számai?

Minek nekünk segítség?

Majd mi...!!!

Legyünk már konzekvensek!

2020. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező ne beszélj mellé. Nekünk még mindig több van mint az másoknak. És más országok még a válságban is képesek nekünk segíteni.
2020. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Mi pld. kaptunk az önkormányzattól maszkot, mindenki. A fiam pedig ma tudott venni többször használható, mosható maszkokat, 800 Ft/db áron.
2020. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy az ő pártjára szavaztak tulajdonképpen a legtöbben a választópolgárok közül, amit aztán a választójogi "matematika" 2/3-os többségűnek minősített, pártja őt javasolta miniszterelnöknek és így őt kérte fel kormányalakításra az akkori államfő.
2020. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

“ Kérdező ne beszélj mellé. Nekünk még mindig több van mint az másoknak.“


Az, hogy több van, nem jelenti azt, hogy elég is.

Nálunk nem osztogattak maszkokat, a sima sebészi maszk a boltban(!), nem a patikában, mert ott nincs, 700 ft darabja. Ffp3-ast meg 2-est nem találtam sehol. Szóval szerintem, amíg az egészségügynek nincs elég, és amíg az emberek nem tudnak hozzájutni, addig nem kellene osztogatni senkinek. Először a saját helyzetünket kellene stabilizálni és utána segédkezni. Amíg nem tudják ellátni az összes háztartást maszkkal, vagy amíg nem osztogatják a boltok előtt, addig nem is kellene nagyon miről beszélni...

2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdekli őt, mert hisz egy olyan mondatot nem képes egyik sem elmondani, amiben nem szerepelne a magyar szó...
2020. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még nincs annyira azért akkora xar helyzet mint azt ahogy egyesek levestik. Addig jó még van pénz másoknak adni mindig azt mondtam. Viszont ha majd nekünk nem lesz akkor majd mi kapunk másoktól!
2020. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!