Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ellenzékinek hogyhogy nem...

Sok ellenzékinek hogyhogy nem esett még le a tantusz, hogy mostanában azért nincsenek tüntetések, mert 2010 előtt a jobboldaliak tüntettek?

Figyelt kérdés
A baloldali ellenzék mostanában nem tud olyan sok embert összehívni tüntetni, mivel a tüntetők jellemzőbbek voltak annak idején a jobboldalon, de mivel jobboldali kormány van, ezért saját maguk ellen minek tüntetnének?

2020. ápr. 7. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Ad1 Tudom, te meg vagy annyira hülye, hogy el is ismered.


Ad2 Egy takony proli vagy, csak rosszkor születtél, 100 éve Kun Béla csapatában még lehettél volna valaki.

2020. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10%

#2 "Mondjuk szerintem az pozitívuma a "baloldali" tüntetéseknek, hogy nincsenek gyújtogatások vagy hasonló, mint 2006-ban."

Vicces hogy ilyen rövid az emlékezeted - vagy direkt hazudsz? Az tény hogy a legtöbb "ellenzéki" tüntizés kudarcba fulladt résztvevők híján, de attól még voltak igen súlyos atrocitások.

[link]

Elfajultak a dolgok: petárdákkal dobálják a tüntetők az ország karácsonyfáját, a szánkó már ég!

2018. dec 13. 20:51

[link]

Rongáltak és gyújtogattak a tüntetők Budapest utcáin – képek a szerdai tüntetésről

[link]

Több millió forintos kárt okoztak Budapesten a demonstrálók, akik először múlt héten vonultak utcára az ellenzéki politikusok felhívására. A Kossuth téren szobrokat, padokat, az Országházat és a karácsonyi kivilágítást is megrongálták. A tüntetők az MTVA-székházat sem kímélték.

2020. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

Milliós károkat okozott az egyik tüncitek.


[link]

2020. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

DK-s, túrórudika1-nek:


Ismét beültél a hintába! XD


"Ad1 Tudom, te meg vagy annyira hülye, hogy el is ismered."


Mit is ismertem el?

Semmit. Megállapítást tettem, konkrétum nélkül.



"Ad 2"-re adott válaszod pedig híven tükrözi a szellemi színvonalad. Ha nincs mit mondanod, mocskolódsz.

2020. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!