Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lett volna indokolt...

Nem lett volna indokolt tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Már 6 napja nagyon köhögök, lázam viszont nincs. A háziorvosom beküldött a kórházba mellkas röntgenre. Megcsinálták és nem igazolt tüdőgyulladást, viszont továbbra is nagyon köhögök. Koronavírus tesztet nem csináltak a kórházban, csak néhány kérdésre kellett válaszolnom, hogy jártam-e külföldön, illetve koronavírusos betegek közelében, stb.


Nem lett volna indokolt ilyen esetben tesztet csinálniuk?

És ha mégis koronás vagyok? A háziorvos gondolom nem ok nélkül küldött be. Ráadásul veszélyzetetett is vagyok, COPD-s.



2020. ápr. 8. 02:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Orvos egyébként rám sem nézett a kórházban. Csak az ápolónő és az asszisztenssel találkoztam, aki a röntgent csinálta...
2020. ápr. 8. 03:00
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem tesztelnek, nincs beteg se.


Probléma megoldva.

2020. ápr. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazábólnem is csak magamért aggódom, mert anygmamám is velünk lakik, aki már 82 éves. És van egy 8 éves lányom is.
2020. ápr. 8. 03:44
 4/10 anonim ***** válasza:
De ezt miért a politika rovatba írtad ki?
2020. ápr. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ott van a címkék közt Orbán is. Szerintem is ő fertőzött meg!
2020. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tesztelnek csak ha mar nagyon oda vagy.
2020. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Ezt tulajdonképpen egyfajta kormánykritikaként fogalmazta meg a kedves kérdező, bár nem egészen értem, hogy miért... Ez egy orvos szakmai kérdés a te esetedben 🤔
2020. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre céloztam 7-es.


4-es voltam

2020. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 igen, ez orvosszakmai kérdés normális helyeken. Itt politikai. Teszt azért nincs, mert nem engedik.


Kérdező, egy apróság: szoktál te köhögni - esetleg hosszabb ideig - korábban is? Vajon miért?

A köhögés EGY tünete a koronavírusos fertőzésnek. A rettegést értem, azonban szakember néhány kérdés alapján képes megítélni, hogy mi a helyzet a többi (kötelező) tünettel. Nem jó COPD-osnak lenni, de fertőzött nagy valószínűséggel nem vagy.

2020. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz fertőzött.

A teszt mellőzése politikai téma, mivel így tudják alacsonyan tartani a fertőzés számot. Statisztika.


Alapvetően viszont ha nem vagy a halálodon, akkor nem fognak veled csinálni semmit, mivel nincs ellenszer. (ahogy a náthára se)

Ha lehet, akkor maradj otthon, ne érintkezz másokkal, főleg idősekkel ne. Pihenk, igyál sok folyadékot, stb.


Ha romlik az állapotod, akkor keressed fel újra az orvosodat.

2020. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!