Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vár normális választ a...

Miért vár normális választ a 444 meg a többi ellenzéki propagandista oldal amikor direkt olyan kérdést tesznek fel amiből aztán szenzációhajhász cikket akarnak csinálni?

Figyelt kérdés

Ezt nagyon helyesen kivédve olyan választ adnak amit nem lehet kiforgatni és tényszerűek maradnak.


Elmondják, hogy 1 kérdés, de azért 3 kérdést is felakarnak tenni és utána még háborognak.. ráadásul az az 1 kérdés is direkt provokatív.


Éjjel-nappal azon dolgoznak, hogy megóvják az embereket és amikor tartanak tájékoztatót akkor tényleg politikai célokat meg clickbait címek miatti kérdéseket kell feltenni? Ennek most nincs helye szerintem..


2020. márc. 15. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Kovács elvtárs nagyón jól elbánt a líbsikkel. Így kell ezt csinálni!!!44
2020. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére a Hír TV-től már nem okozott gondot a több kérdés. Köszönjükszépen az elfogulatlan operatív törzs megfeszített munkáját!!!4 <3
2020. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM vagyok ellenzéki.

De én ma a sajtótájékoztatóra több esetben is elvártam volna érdemi, normális választ a kormánytól, amire SZAVAZTAM!

Pl. a Pintér-ügy (nem azt vitatom, hogy miért csináltak neki tesztet, hanem azt, hogy miért mondták korábban azt, hogy másokon azért nem csinálnak, mert tünetmentes esetekben a vírus nem kimutatható) vagy az eü személyzet tesztelésének kérdése vagy az, hogy az új esetek hol bukkantak fel (ez pl. szerintem abszolút közérdeklődésre számot tartó, nem személyes adat) Vagy egyáltalán hány fertőzött is van? "24 óra alatt 7 eset" Tegnap volt 6, ma meg 2, akkor hogy jön ki a 7?

Amúgy tisztelem az Operatív Törzset a munkájukért, de az emberek tájékoztatása bizony hiányos, a sajtóval szemben pedig nem lenne szabad úgy viselkedni, ahogy az a történt! "A kormányzat.gov.hu PERCRŐL PERCRE frissül:D; ja: inkább napról-napra. Pedig ez most nagyon sokakat érint és érdekel!"

2020. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

"politikai célokat meg clickbait címek miatti kérdéseket kell feltenni?"


Befosok, hogy egy politikai sajtótájékoztatón, nem lehet POLITIKAI célokról kérdezni, mégis milyen kérdéseket kéne feltenni? Azt, hogy mit csinál vacsorára az asszony?

2020. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, ahogy az orvosokat ekézik. Szerencsétlenek napokig-hetekig könyörögnek védőfelszerelésért, majd amikor a médiában már akkora a közfelháborodás, akkor sikerül nekik maszkot szerezni. Nyilván következőnek is ahhoz fordulnak, ami működött, aztán politikai szenzációhajhászásnak állítják be, akiknek a javaslatain gondolkodnak, mert az operatív törzs annyival jobban átlátja a vírus irányítását, mint az orvosi kamara, ne kérdőjelezzük meg szakmai hozzáértésüket, laikus olvasókként :( Közben meg baromi veszélyeztetettek, és olyan, bármilyen javaslatot fogalmaznak meg, a kormány támadásként éli meg, ha publikusan kikerül és esetleg átláthatóvá válik, hogy milyen érdekek/lehetőségek mentén hozták meg a döntéseket. :( :(
2020. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Ez nem politikai tájékoztató okoska, itt a gond.
2020. márc. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!