Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mindenkiből közmunkást...

Orbán mindenkiből közmunkást akar csinálni?

Figyelt kérdés

Ellenzi, hogy az állam pótolja a kieső jövedelmeket, mindenképpen dolgozni kelljen érte, ezt akarja.

Európa legtöbb országában van jövedelempótlás, ebből nálunk éhezés lehet?


2020. márc. 31. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt gondolom, de már évek óta...
2020. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Közmunka, statisztika fényezés és novemberre már csodás élete lesz mindenkinek ebben az országban.
2020. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Esélytelen állást találni, még a kereskedelembe is több százszoros a túljelentkezés. Nekem meg van egy szakmám, és abban akarok elhelyezkedni, nem akarok se kisegítő ápoló, se takarító, se eladó lenni, mert nem is értek hozzá, és oda is a tapasztaltakból válogatnak, teljes joggal. Több cég, ahol voltam már interjún, visszaírt, hogy bocsika de most felfüggesztették a keresést. Áprilisban lejár az ellátásom, amilyen szerencsém van, pont akkor fogok megbetegedni, és mehetek megdögleni az utcára. KÖszi.
2020. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, állami intézmény elsők között kezdett leépítésbe.
2020. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha Orbán akar mindenkiből közmunkást csinálni akkor magyarázzátok már el, hogy lehet, hogy 2010-2019 között 650 ezerrel nőtt (közmunkások és külföldi telephelyen dolgozok nélkül) míg mondjuk 2002-2007 között egy 100 ezres sávban mozgott csak, ergo nem születtek új munkahelyek. Akkoriban mindenkit segélyen akart tartani a kormány? (de még ha a 2006-os csúcshoz képest is nézzük ahhoz képest is 500 ezerrel dolgoznak többen)
2020. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ötöske!

Statisztika, statisztika, statisztika. Az pedig egy intézményesített hazugsággyár.

2020. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Értenél a témához tudnád, hogy egyre jobban szüntettik be a kormány a közmunkát, alig ad már létszámot. A közmunka nem úgy megy, hogy annyit veszel fel amennyit akarsz, hanem előtte meg kell pályáznod egy létszámot és annyit vehetsz csak fel maximum.

Vidéki, falusi önkormányzatok pont emiatt szívnak. Pénzt nem ad, mert minden pénzt amit tud a nagyvárosoknak ad, de el akarja várni Orbán, hogy mindenkit a saját pénzéből alkalmazzanak az önkormányzatok.

2020. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz itt éhezés, hát 1 órája jelent meg a friss KSH statisztika, hogy a közmunkások nélkül bruttó 385 ezret keresünk :)))
2020. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
#3 Nem mindenki engedheti meg azt a luxust mint te hogy csak a szakmájában hajlandó dolgozni. A legtöbb ember azt dolgozik amit épp talál. Ha te válogatsz akkor ne panaszkodj. Régen fiatalon dolgoztam én mindent köze nem volt a szakmámhoz egyiknek se. Nem válogattam örültem hogy van keresetem és nem a szüleim tartanak el.
2020. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez Orbán ördögi terve. Ha sikerrel jár, eljönnek az űrlények és elviszik a magyar népet egy távoli bolygóra stadiont építeni. Ezért építtet most is stadionokat Orbán velük, hogy legyen mód gyakorolni jövőbeli szakmájukat. Szerencsére az indexnél dolgozó titkosügynökök leleplezték ez a rettenetes tervet.
2020. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!