Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap vajon szigorítás lesz...

Árokpart kérdése:

Holnap vajon szigorítás lesz a kijárási korlátozás tekintetében vagy marad a mostani korlátozás?

Figyelt kérdés
Ha a mostani marad akkor vajon meddig marad, ha szigorítás lesz az akkor csak vajon az ünnepekre fog majd vonatkozni és utána visszaáll e a most hatályba lévő korlátozás. Ki mit gondol erről ki hogyan saccolja?
2020. ápr. 8. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert? Szo van rola? Nem olvasok nezek hireket
2020. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Latolgatták ma a médiában pro és kontra.
2020. ápr. 8. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Mivel az emberek nem értették meg a korlátozás szó jelentését, most majd jön a tilalom, azt talán megértik, főleg, ha büntetés is jár a renitenseknek.
2020. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Jobb erről nem véleményt mondani mert még repül az 5 év.

Remélem nem lesz szigorúbb mint a mostani viszont én fokoznám a közparkokban az ellenőrzéseket.

2020. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Önmagában a véleményt azért még csak nem büntetik. Akkor büntetnek ha valaki tényként állít valótlan dolgot nyilvánosan a médiában. Itt ahogyan mi beszélgetünk az kb. olyan mintha gyerekként egymás között arról beszélgetnénk, hogy vajon holnap írunk e dolgozatot vagy sem.
2020. ápr. 8. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Én szerintem Budapestet esetleg egész Pest megyét karantén alá vonják a gócpont miatt
2020. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Biztos lesz szigorítás. Szerintem az lesz hogy senki nem hagyhatja el a járását a hosszú hétvége alatt, különben mindenki elindulna a rokonokhoz, nyaralókhoz meg kiràndulni.
2020. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Én amúgy nem vagyok vallásos így az ünnepek alatt nem mennék sehova.

Viszont jövő hét második felében szeretnék egyedül elmenni egy vidéki megyeszékhelyre a természetbe. Remélem annyival nem lesz szigorúbb a mostaninál hogy ne tudjak elutazni.

Amúgy is Fekete Pákó is megmondta hogy "tartsuk be az elóírásokat" Kár hogy Pesten meg sok üdülőhelyen ezt nem teszik meg.

2020. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Molyember ***** válasza:
30%

Szigorítás kell, az emberek nem értenek másból. Ha mindenki csak a boltba és a munkahelyére menne, nem lenne rá szükség, de erre nem vagyunk képesek. Valamiért nem tudjuk felfogni, hogy ha mindenki fegyelmezetten betartaná azt, ami most szinte csak javaslat, akkor hamarabb véget érne ez az egész. Nem, inkább kirándulni kell, fertőzzük meg azokat, akiknek muszáj bejárniuk dolgozni, tartsuk fenn a veszélyhelyzetet a lehető legtovább. Az emberek ostobák, ezt Orbán is tudja, valamit muszáj csinálnia. A sok nyomi biztos megindulna húsvétozni a nagymamához, mert az aztán kihagyhatatlan, meg aztán rájuk nem vonatkozik semmi, meg amúgy is kocsival mennek, meg hát nehogy már. Aztán eltemetik a nagyit, mert valaki fertőző volt, csak nem tudta, és akkor aztán mindenki hibás lesz, csak ők nem.

Én sem szeretem a korlátozásokat, de annyira elképesztően hülyék az emberek, hogy nincs más út, csak a tiltás. Annyi az összes dolgunk, hogy dögöljünk otthon, és valahogy nem sikerül. Remélem, legalább az ünnepekre betiltják a mászkálást. Még azzal is egyet tudnék érteni, hogy a rendőr az utcán verje össze azt, aki nem a munkahelyére megy. Hátha akkor felfogná a sok professzor, hogy nem mindig csak másokból lehet statisztika.

2020. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szigorítás lesz. Nem azért, mert a vírushelyzet indokolná (az már az eddigi korlátozásokat sem indokolta), hanem mert a világ urai nagyobb gazdasági válságot akarnak, mint ami most van.
2020. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!