Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is megbántátok, hogy...

Ti is megbántátok, hogy Karácsonyra szavaztatok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom van e alávalóbb, kártékonyabb, rosszindulatúbb, gerinctelenebb dolog egy fideszesnél

Orbán folyamatosan vonja el a forrásokat és a jogköröket a fővárostól, pár piszlicsáré dolgon kívül Karácsonynak kb semmilyen mozgástere nincsen

Ha valamiben mégis lenne, gyorsan átvernek valamit a parlamenten egy salátatörvénybe bújtatva hogy az se legyen:))

De természetesen Karácsony felelősége hogy egy fidesz csicska által vezetett kerületben bejutott a vírus egy random öregotthonba, nem a fideszes mitugrászé vagy a kormányé ami nem biztosít védőfelszereléseket

Szerintem kijelenthetjük hogy visszataszítóbb, kártékonyabb politikai képződmény nem vezette még ezt az országot az elmúlt 100 évben mint a fidesz

2020. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
kérdező, mivel Orbán személyesen dönt mindenről, így a felelősség is az övé. a hatalomhoz felelősség is jár.
2020. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Adom a 11-es válaszát. Szívemből szóltál.


Ugyan nem szavaztam Karácsonyra, mivel nem is vagyok pesti. De bírom Karácsonyt. Mivel értelmesen beszél, hajlandó vállalni a felelősséget, ha hibázott valakiben, akkor se áll le nyavajogni, ha fideszék a járvány elleni védekezés nevében CSAK azért is alapon folytatja a liget projektet. Hol látsz ilyet egy vérbeli fideszesnél?

Mutassatok már egyet, aki a feltett kérdésre válaszol és nem mellébeszél.


ÉS itt jön az és, hajlandó megjelenni az utcán, a buszon, a kórházban. Kedves vezetőnk, a Viktor mikor mert utoljára ilyet tenni? Kibújni a szorosan egymás mögé állított buszok fala és tek kommandósok háta mögül? Nem mer az előjönni, mert meglincselnének a kis piszkot.

2020. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%
Egy értelmes ember sosem szavazott volna egy ilyen liberális kozmopolitára (a kommunizmustól sem áll messze, mivel szerinte 1945-ben felszabadultunk). Sok naiv embert megtéveszthetett. "Értelmesen beszél" - ilyen rokonszenves tulajdonságai vannak. Pontosan így beszél az összes pszichopata Gyurcsánytól Orbánig.
2020. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Már csak egy két tény : aPesti úti idősek otthonában nem biztosított a főváros saját fenntartású intézményben!!! védőfelszerelést, nem biztosított a saját fenntartású intézményében!!! megfelelő orvosi ellátást, most meg mikor majd ki tudja hányan meg fognak halni az idősek közül, Karácsony azt mondja ,hogy ja, hát tesztelni kellene minden idősek otthonában 🤯🤯🤯

Én azt gondolom, hogy ezzel totálisan bebizonyította azt, hogy bármilyen komoly pozícióra alkalmatlan.

Érdekes módon nem ismeri el felelősségét semmiben, pedig a járvány kezdete óta úgymond KÖTELEZŐ lett volna, főleg mint fenntartónak minimum tájékozódni arról , hogy mi a helyzet az adott intézményekben és megtenni időben a szükséges lépéseket.

Erre ő utólag magyarázkodik!!

2020. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Én valóban megváltoztattam a véleményemet. Nem Karácsonnyal kapcsolatban. Hanem az itt fröcsögő, gyűlölködő, saját szavait sem értő, a silányságot éltető emberekkel kapcsolatban. Nevezetesen, eddig megvilágítani próbáltam a jelenségeket. Már nem próbálom. Mindenki oldja meg a maga problémáját. Nekem nem gond. Arra a sok siránkozóra sem figyelek. Mindenki fetrengjen abban a mocsokban, amit önmaga számára létrehoz. Ha bűzös, akkor abban, ha illatos, abban. Ha a mocskot szépnek látja, tegye. Ha a hazugságot dicsőíti, lelke rajta. Ha éhen hal, kicsit javult a helyzet. Ennyi.
2020. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!