Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az lenne a logikus h azon...

Nem az lenne a logikus h azon segitsen a kormany aki most a jelen helyzet miatt nem talál munkát? Hogy lehet ennyire közömbös, miert van magyarorszagnak ennyire szívtelen kormanya

Figyelt kérdés

Sokan eveken keresztűl dolgoztak

Rengeteg adót vontak le tõlunk

Most amikor segítségre szorulunk SEMMILYEN EMPÁTIÁT NEM TAPASZTALUNK


OSSZE KELLENE FOGNUNK MERT A KORMANY A KIS EMBERT aki mar a tarsadalomba "szükségtelen" nem segíti.



Valljuk be sokan a vendeglatosok kozul nagyon keves penzel voltak bejelentve -most nagyon keveset kapnak


Vannak akik pont a virus elõtt lettek munkanélküliek ,most semmit nem kapnak


Vannak sokan akik szeretnenek dolgozni de nincs munka, hisz az elelmiszerboltok is 2-3 sõt a Tesco itt mar 4órával korabban zár.


A boltok mindenhonnan elbocsájtanak, lerövíditik a munkaidõt, SEHOL nem alkalmaznak.


Egyszerűen nem értem a kormány miért nem tesz semmit?!


Csak addig voltunk jók es hasznosak amíg adót lehetett vonni tõlünk?


Ha OFFOLNI JÖSZ IDE ELÕRE SZÓLOK H NE TEDD ,

MERT NEM TUDOD MIKOR VESZÍTED EL TE ,vagy CSALÁDODBOL VKI A MUNKAHELYÉT, MIKOR LESZEL TE NEHÉZ HELYZETBEN



#munkanélküli #munkakeresœ
2020. ápr. 9. 15:18
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

77%os irtam:


"Vannak akik pont a virus elõtt lettek munkanélküliek ,most semmit nem kapnak"


Nem csak azokrol beszelek akik most lettek munkanelkuliek hanem korabban akar

2020. ápr. 9. 15:36
 12/36 anonim ***** válasza:
73%

#13

A vírus előtt is létezett a munkanélküli járadék.

2020. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%
Momentán azon kell segíteni, aki a kórházban haldoklik. Aki elvesztette a munkát, nyilván szar helyzetben van, de nem közvetlen életveszélyben.
2020. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

És ha az lejár? akkor mi van?


Egyebkent nõ vagyok, szerettem volna fizikai munkat vallalni de nem vettek fel ,pedig erõs fizikummal rendelkezek.

Epitkezesben is dolgoznék de oda se kellek.

Buta nem vagyok mert kozepszinten nem mondom el hany nyelvet mert ugysem hiszitek el, de tobb nyelvet beszélek,es kepzeljetek nem cigány .


Nem csak rólam van szó, mert vannak sokkal nehezebb helyzetben levõk is.

Hanem az zavar hogy a kormany egyszerűen behunyja a szemét , nem all szandekaba tudomast venni róla

2020. ápr. 9. 15:45
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem arról van szó, nő vagy e vagy sem, hanem, hogy az éttermi láncolat a világ szégyene.

Leszámitv a a Gundelt és 1-2 jónevüt, az éttermek 99,9%-a szennyet, szart árul.


Megérdemlik a bukást, mert lehúzzák az embereket.

A Balatonon árulják a romlott szarjaikat, mindenki akit ismerek hányni tudna az éttermektől.

Az nem munka, hogy a jónépet átverik, aki tudatlan beül és fizet.


Börtönben a helyük mindnek.

2020. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

ja es ha a gyerekeknek nincs kaja mit egyenek az nem baj ugye?


Egyébkent nem vendeglatos vagyok, csak voltam par honapot de felmondtam mert csak 2-4orara jelentettek be,

Mas szektorba dolgoztam az utolsó években, nem vendeglatas

2020. ápr. 9. 15:50
 17/36 anonim ***** válasza:
61%

#16

Ha még csak nem is a járványnak és az intézkedéseknek köszönhető valaki helyzete, akkor most pláne nem prioritás.

Egyéni szempontból nyilván mindenkinek a saját boldogulása az elsődleges, de országos szinten nem egyének alapján döntenek, hanem hogy a teljes lakosságra és az aktuális helyzetre vetítve hol mi a legsürgősebb.

Annak meg semmi értelme hogy itt replikázol hogy a kormány el sem ismeri hogy nehéz helyzetben vagy. Miért ne ismerné el? Szinte mindenki nehéz helyzetben van manapság. Egyszerűen vannak fontosabb dolgok is jelen helyzetben.

2020. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

77es te ennyire bunkó vagy?

Neked sincs semmilyen eggyuterzesed.

Sehol semmilyen egyutterzes semmilyen empatia.

Gonosz vilag ez gonosz emberekkel. Nem csodalkozok h Isten bűnteti a világot a sok virussal,hatha valtoznak vmit az emberek es nem csak magukra gondolnak.


Megyek inkabb.

Ennyi szivtelen ember egy helyen.. szomoru h ilyen a magyar tarsadalom.

Amikor az ember csak magara gondol az szamomra undoríto dolog

2020. ápr. 9. 16:03
 19/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

"Valljuk be sokan a vendeglatosok kozul nagyon keves penzel voltak bejelentve -most nagyon keveset kapnak"


Tehát most mentsük meg azokat, akik két kézzel dobták a fuckot az államnak.

2020. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
62%

#20

Miért lennék bunkó? Leírtam, hogy mi a helyzet. Nem ezért írtál ki kérdést?


A csak magadra gondolást pedig javasolnám, gondold át! Ugyanis a kérdésed és a válaszaid alapján ezt pont te teszed, hisz a saját nehéz helyzeted alapján elvárod hogy te ki legyél segítve, miközben eszedbe sem jut hogy mások sokkal súlyosabb helyzetben vannak.


Arról nem is beszélve hogy a kérdésedben megfogalmazott állítás is hamis, hisz aki már hónapokkal a vírus előtt sem talált munkát, annak nem a vírus miatt nincs munkája.


Bocsi, de a világ nem körülötted forog, szóval ne csak magadra gondolj!

2020. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!