Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az lenne a logikus h azon...

Nem az lenne a logikus h azon segitsen a kormany aki most a jelen helyzet miatt nem talál munkát? Hogy lehet ennyire közömbös, miert van magyarorszagnak ennyire szívtelen kormanya

Figyelt kérdés

Sokan eveken keresztűl dolgoztak

Rengeteg adót vontak le tõlunk

Most amikor segítségre szorulunk SEMMILYEN EMPÁTIÁT NEM TAPASZTALUNK


OSSZE KELLENE FOGNUNK MERT A KORMANY A KIS EMBERT aki mar a tarsadalomba "szükségtelen" nem segíti.



Valljuk be sokan a vendeglatosok kozul nagyon keves penzel voltak bejelentve -most nagyon keveset kapnak


Vannak akik pont a virus elõtt lettek munkanélküliek ,most semmit nem kapnak


Vannak sokan akik szeretnenek dolgozni de nincs munka, hisz az elelmiszerboltok is 2-3 sõt a Tesco itt mar 4órával korabban zár.


A boltok mindenhonnan elbocsájtanak, lerövíditik a munkaidõt, SEHOL nem alkalmaznak.


Egyszerűen nem értem a kormány miért nem tesz semmit?!


Csak addig voltunk jók es hasznosak amíg adót lehetett vonni tõlünk?


Ha OFFOLNI JÖSZ IDE ELÕRE SZÓLOK H NE TEDD ,

MERT NEM TUDOD MIKOR VESZÍTED EL TE ,vagy CSALÁDODBOL VKI A MUNKAHELYÉT, MIKOR LESZEL TE NEHÉZ HELYZETBEN



#munkanélküli #munkakeresœ
2020. ápr. 9. 15:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%
Szóltam korábban: fogjunk össze. Akkor nem jelentkeztél. Akkor pont azt mondtam, ez befog következni. Akkor nem érdekelt. Most már te nem érdekelsz.
2020. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

23as már ne haragudj de nekem nem szóltál.

Ne gyűlolkodj legyszives nem erdemlem meg, mindenkitõl itt csak a rosszat kapok.


Gonoszak vagytok legtobben, a magyar gonosszá lett.

Az egyhazak , gyulekezetek kozott is max.1% a ha normális, jóindulatú.

Elszabadult a pokol

Ez az ország elveszett.

Lelélek

2020. ápr. 9. 16:41
 23/36 A kérdező kommentje:
lelépek 😀. A humorom marad😀😀
2020. ápr. 9. 16:41
 24/36 anonim ***** válasza:
80%

#20 "Amikor az ember csak magara gondol az szamomra undoríto dolog"

Írod ezt le TE aki csakis saját maga miatt meg a saját rossz helyzete miatt pampog itt órák óta?

Igen vicces olvasni hoyg neked mennyire nem számít hogy az egész ország milyen nagy bajban van, hogy emberek élete van veszélyben - csakis az számít hogy téged, aki mindezek nélkül került már eleve bajba, téged hoygan fognak megsegíteni.

Gyanítom hogy alapos okkal nem vettek fel sehová.

2020. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
a humorom megmaradt 😀 pá🙋
2020. ápr. 9. 16:43
 26/36 anonim ***** válasza:
18%

"Es senki sem fog rajtad segiteni ,sem a családodon , a nagy diplomaddal se.gget torolhetsz"


Most ugye viccelsz?

A 8 általánosban sem lennék biztos,hogy megvan,az íráskép alapján.

De ő a leghangosabb tiltakozó a segély ellen:)


Krumplis szavazó.

2020. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
29%
Vannak állami szektorok munkaerőhiánnyal, olyan is van, ami szakképzést nem igényel, de közmunkásnál többet fizet, és közalkalmazott is vagy. Posta, rendőrség, sereg. Ha férfi vagy, akkor tűzoltó is lehetsz.
2020. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes! Most mindenki siránkozik, amikor szavazni kell, akkor ezekre adja szavazatát. Ezért van ilyen kormányunk!
2020. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
irtam mar h. nõ vagyok
2020. ápr. 20. 07:58
 30/36 A kérdező kommentje:
ezert tűzolto stb munkat hiaba irtok nekem
2020. ápr. 20. 07:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!