Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány ma aláírta a halálos...

A kormány ma aláírta a halálos ítéletünket?

Figyelt kérdés
Itt a húsvéti hosszú hétvége, ami a koronavírus elleni kűzdelem egyik gócpontja. Hogy lehet ennyire dilettáns a kormány, hogy kijárási tilalom helyett kiszúrják a szemünket egy korlátozás meghosszabbítással? Holnaptól el fogják árasztani az országot az ide-oda utazgató agyhalottak, mert persze sokaknak egy halálos világjárvány kellős közepén jut eszébe, hogy meg kéne látogatni a 10 éve nem látott harmadunokatestvért. kijárási tilalomra lett volna szükség. Mindenki maradjon otthon, senki ne mehessen sehova. A tömegközlekedés minden formáját leállítani, az autópályákat pedig 0-24-ben rendőrökkel és katonákkal felügyeltetni legalább a városhatárokon. Aki ezt megszegi azt pedig milliós bírságokkal súlytani. Ehelyett minden marad úgy ahogy eddig. Jövő hétre meg elérjük az olasz állapotot, az egészségügy összeomlik, nekünk pedig annyi.

2020. ápr. 9. 22:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
58%
Vótmá. Valami új szöveget találjatok már ki mert ez már uncsi.
2020. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem teljesen el kellene törölni a korlátozásokat.
2020. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, miért gondolod, hogy így lesz. Szerintem jól döntött a kormány. Végre nem birkának van nézve a magyar.
2020. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%
Ha minden ember értelmes lenne akkor otthon maradnának.
2020. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

Mind meghalunk :D


Jelenlegi tempóban kb. 4 naponta duplázódik a betegek száma, ha még igazad is lenne és tényleg sok kretén kezdene locsolásba akkor is legalább 1-2 hét mire érződne ez a számokban. De a hétvégén se fog jobban terjedni mint eddig, legalábbis szerintem.

2020. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
79%
Miért hiszed, hogy a kormány egy óvónéni, akinek terelgetnie kell a kis lurkókat (lakosságot)?
2020. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Szóval Orbán állítólag bevezette a diktatúrát, most meg az a baj, hogy nem elég szigorú. Lehidalok tőletek... :D
2020. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
72%
Ez a tipikus vezesse be, vezesse be de ne úgy, minek vezette be azonnal vonja vissza esete ugye?:D
2020. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
67%
Tiedet biztos , ostoba hapogó vagy es megerdemelnél millios bírsagot plusz 2 hét elzarast mert lementél egy kört futni vagy élelemért . Szerencsere ti vagytok a kevesebb aki maga ellen es a közösseg rovásara követel . De mutass peldát es zarkózz be a familiáddal .
2020. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, Olaszországban kb. három hét kellett az első fertőzött felfedezésétől odáig, hogy megteljenek a kórházak. Mi most kb négy hétnél járunk, és azért az olasz helyzettől még messze vagyunk. Egy csomó intézkedést korábban vezettünk be, és ennek van pozitív hatása (és talán a BCG oltások is segítenek).


A kijárási korlátozás nem engedi meg a rokonlátogatást. Valószínűleg tényleg lesznek sokan, akik mégis elmennek, főleg, hogy ezt a tiltást szerintem nem hangsúlyozták külön. Járványügyi szakértő viszont nem vagyok, hogy megmondjam, indokolt lenne-e már a teljes kijárási tilalom.

2020. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!