Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány ma aláírta a halálos...

A kormány ma aláírta a halálos ítéletünket?

Figyelt kérdés
Itt a húsvéti hosszú hétvége, ami a koronavírus elleni kűzdelem egyik gócpontja. Hogy lehet ennyire dilettáns a kormány, hogy kijárási tilalom helyett kiszúrják a szemünket egy korlátozás meghosszabbítással? Holnaptól el fogják árasztani az országot az ide-oda utazgató agyhalottak, mert persze sokaknak egy halálos világjárvány kellős közepén jut eszébe, hogy meg kéne látogatni a 10 éve nem látott harmadunokatestvért. kijárási tilalomra lett volna szükség. Mindenki maradjon otthon, senki ne mehessen sehova. A tömegközlekedés minden formáját leállítani, az autópályákat pedig 0-24-ben rendőrökkel és katonákkal felügyeltetni legalább a városhatárokon. Aki ezt megszegi azt pedig milliós bírságokkal súlytani. Ehelyett minden marad úgy ahogy eddig. Jövő hétre meg elérjük az olasz állapotot, az egészségügy összeomlik, nekünk pedig annyi.

2020. ápr. 9. 22:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
50%
Ha kijárási TILALOM lenne, mit ennél? Hová mennél kajáért? Okos!
2020. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
74%
Sokan veszik komolyan a kijárási korlátozást. Nem vagyok Fideszes de most hiszek Orbánnak, hogy a szakértők szerint ez jó intézkedés. A lakosságé a döntés, hogy betartják e. Ha betartják akkor javul a helyzetünk.
2020. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Na akkor szép sorban reagálva a sok válaszra.


Egyes: Talán pont ez, hogy sok már ember van ezen a véleményen, igazolja, hogy van jogalapja ennek a véleménynek.

Hatos: Talán mert semmi agyuk, és felelősségérzetük nincs az embereknek. Ha rajtuk múlva, már rég kiírtotta volna az országot a koronavírus.

Tizes: A hozzád hasonló fegyelmezetlen, önző pondrók maitt meg 3 milliárd halott ember lesz. Az sokkal jobb?

Huszonhármas: Csak erre a hosszú hétvégére gondoltam. 4 napra mindenki be tudna vásárolni. Sőt akár 2-3 hétre is lehetne szervezni egy országos szintű karantént, meg kellett is volna. Csak ehhez egy fegyelmezett, értelmes gondolkodásra képes társadalom kellene. Ez meg sajnos pont nem az.

2020. ápr. 10. 00:16
 24/42 anonim ***** válasza:
28%
Tulajdonképpen a kormánynak szándéka lehet hogy minél hamarabb túl legyünk ezen a járványon és ezt csak egyenletes de biztos beferőzöttséggel érheti el hogy mielőbb beinduljon a gazdaság. Már abban is biztos vagyok hogy nem érdekli hány betegünk és halottunk lesz, azt ráuszítja Brüsszelre és az ellenzékre (mint ami most Budapesten történt az idősotthonban) és ezzel el van intézve. Teljhatalommal ők ebben a felelősek senki más. Sajnos ebben az országban sokan vagyunk azok akik ezt így elfogadjuk és még tapsolunk is neki. Ráadásul ez a vírus nem fog csak úgy eltűnni, védőoltás is csak jövőre várható ami igen keserű lesz nekünk.
2020. ápr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező írta


" 3 milliárd halott ember lesz. Az sokkal jobb? "


Én nem 10. Vagyok de ekkora marhaságot hol olvastál?


Meg is van a hozzád hasonlók szintje ennyit is ér ez a kérdés!

Semmit!!!

2020. ápr. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
46%
Az se százas aki a tilalomért sóvárog... :D
2020. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk nem értem a cenzort, hogy miért nem töröl egy kérdést ami tulajdonképpen leagyhalottazza a félországot.
2020. ápr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Andizsuzsi ***** válasza:
77%

"Tulajdonképpen a kormánynak szándéka lehet hogy minél hamarabb túl legyünk ezen a járványon"


A kormánynak az a célja, hogy lassan, elhúzódva vonuljon le a járvány, mert úgy van esély arra, hogy az arra rászorulók meg tudják kapni a szükséges ellátást.

2020. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%

“ A hozzád hasonló fegyelmezetlen, önző pondrók maitt meg 3 milliárd halott ember lesz”


Nem, én betartom a szabályokat, amit niedersachsenben be kell tartani. Igyanis itt lakom. Nagyon hasonlók mint Magyarországon. Az önzőség az amit te művelsz. Mindenki legyen munkanélküli, meg haljon éhen az élelmiszerárrobbanás miatt, mert neked teli a gatya. Eddig nálunk az átlagéletkor a halottak közt 85 év, akik jó eséllyel az influenzában is elhunytak volna. És a húsvét hétfőn el fogok menni olyan helyre, ahol nem talákozok senkivel, de legalább friss levegőn leszek, erősítem az immunrendszerem. Nem veszélyeztetek senkit, magamat sem. Egy befosi egoista miatt sem hagynám ki. Te meg savanyodhatsz a penészes szobádban, és várhatod a végzeted...

2020. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként azt sem értem minek akarod ennyire túlélni. Hogy majd elmondhasd a híd alatt hogy túlélted? Vagy egész életedben rettegni akarsz? Csak mert az influenza sem tűnt el 100 év alatt. Csaxólok, ez sem fog. Lassítani lehet, de ha tájékozódsz, akkor olvastad volna higy a szakértők is azt mondják, hogy ha lazítanak a szabályokon, újra meg fog indulni. Szóval van 3 opció. Talán lesz immunitás, talán elvisz, vagy éled a további életed remeteként, és magad vetsz véget a szánalmas életednek.
2020. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!