Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány ma aláírta a halálos...

A kormány ma aláírta a halálos ítéletünket?

Figyelt kérdés
Itt a húsvéti hosszú hétvége, ami a koronavírus elleni kűzdelem egyik gócpontja. Hogy lehet ennyire dilettáns a kormány, hogy kijárási tilalom helyett kiszúrják a szemünket egy korlátozás meghosszabbítással? Holnaptól el fogják árasztani az országot az ide-oda utazgató agyhalottak, mert persze sokaknak egy halálos világjárvány kellős közepén jut eszébe, hogy meg kéne látogatni a 10 éve nem látott harmadunokatestvért. kijárási tilalomra lett volna szükség. Mindenki maradjon otthon, senki ne mehessen sehova. A tömegközlekedés minden formáját leállítani, az autópályákat pedig 0-24-ben rendőrökkel és katonákkal felügyeltetni legalább a városhatárokon. Aki ezt megszegi azt pedig milliós bírságokkal súlytani. Ehelyett minden marad úgy ahogy eddig. Jövő hétre meg elérjük az olasz állapotot, az egészségügy összeomlik, nekünk pedig annyi.

2020. ápr. 9. 22:14
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Huszonötös: Kitörölték már azt a választ amire ezzel regáltam. Nem én töröltettem ki, ezt hozzáteszem.
2020. ápr. 10. 12:23
 32/42 anonim ***** válasza:
74%
Ha az eddigi statisztikákat megnézzük, nincs annyi ember a Földön hogy 3 milliárd a covid miatt haljon meg. Szóval a matek sem az erősséged. Ahhoz több mint 30%os halálozási ráta kellene. Annyi a Hongkong influenzának sem volt talán.
2020. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Még nincs, aztán ki tudja mi lesz 2-3 hónap múlva. Egyébként nem csak a betegségbe fognak sokan meghalni, hanem az ezt követő gazdasági világválságba.
2020. ápr. 10. 12:44
 34/42 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan ezt magyarázom én is. De látom az az egyszerű logikai feladvány sem megy, hogy ki fogja a gazdaságot valamennyire hajtani, és ki fog mondjuk betakarítani, meg feltölteni a polcokat, ha mindenki otthon marad? A vírus igazi, a gazdasági manipuláció körülötte mű. Kisvállalkozásokat ellehetetleníteni, eladósítani, hogy csak a pár nagy maradjon meg.
2020. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
72%
De hülye ez a kérdező
2020. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is az, olyan Orbánhoz hasonló kb.
2020. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
91%
A polgármesterek karantén alá helyezhetik a településüket erre a pár napra. Akkor nem tudnak bemenni a látogatók.
2020. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
61%

3masával négyesével járkálnak az emberek gyalog és biciklivel. én meg az ablakból nézem

hagyjuk már, sokan szrnak a korlátozásra.

2020. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Kecskeember ***** válasza:
66%
Szóval előre is szögezzük le, hogy egyik pártra se szavaznék szóval:... Tartsa be mindenki ezeket a szabályokat és vége a világjárványnak. Néhényan betartják a szabályokat, de még mindig sokan felelőtlenek
2020. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
51%
Szerintem jól döntött a kormány!
2020. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!