Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható a tömeges...

Mikorra várható a tömeges halálozás amivel másfél hónapja riogat a média?

Figyelt kérdés

Kedvencem az hogy "tombol a vírus"...Akkora tombolás, hogy már vagy 50-en meghaltak, másfél hónap alatt. Mi lesz ötszáznál,milyen szó fogja felülmúlni a tombolást.


Ehhez képest még egy influenza szintjét sem éri el a koronavirus



2020. ápr. 10. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#3

Értem a poént, de a rendőrség nem biztos, hogy érteni fogja.

2020. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

Sok idős ember, aki egészséges élt egész életében, kisétált a kórházból miután elkapta!!


90 felettiek is!

Itt arról kéne beszélni, miért van ennyi beteg ember, akikre sokkal jobban hat a virus.


A tömegeek vedelnek, füstölnek, gátlástalanul zabálnak.

Ebből lesz a vesebaj, a rák, minden más és szivbetegség.

Jobban ki vannak téve persze.


De az egészségügy nem úgy müködik, hogy két végén égeti valaki a gyertyát, aztán bemegy a kórházba és megfixálják.

Azt csak a bugyuta amerikaiak hiszik.

2020. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%
A szocializmuson edződött magyar parasztemberek nagyon szívósak,a legyengült ágyban fekvőkön kívül csak a nyámnyila életképtelen fiatalokat veszélyezteti.De az idősek mehetnek nyugodtan, legalább nem kell nyugdíjat utalni nekik.
2020. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%

"Szerintem a mortalitàs maximum 0.5%"


Feltétlezve a 60-70%-os fertőzöttséget, ami a nyájimmunitáshoz elvileg szükséges, a világban ez 21 millió halottat jelentene. Most ezt vesd össze a az influenza évi 600 ezer körüli halottjával. Tehát akkor jól gondolod ezt?

"Ehhez képest még egy influenza szintjét sem éri el a koronavirus"

Ugye belátod, hogy nem?


"Én sportolok, edzek, mégis én szivok, mert már futni se mehetek el."


Miért ne mehetnél el? Egyéni sport célból bármikor mehetsz. Még a kijárási korlátozás alatt is.


"Nézz utána. Főleg a koleszterines szivbetegek és cukorbeteg halnak bele."


Mivel ÖNMAGÁBAN a vírus nem halálos, így kell mellé egy egyébként halálos, de amúgy szinten tartható betegség. És hiába élsz egészséges életet, 70-80 éves korodra neked is összejöhet valamelyik. Egyszerűen mert a genetika is számíthat... Kívánom, hogy ne így legyen.


"Persze nem véletlenül van elrendelve a kijárási tilalom,"


Amennyire nincs kijárási TILALOM, annyira vagy troll. Értjük a viccet, csak épp jelen böffentésed 5 évet jelent.


"Miért mondta Orbán, hogy 7500-8000 lélegeztetőgép kell, úgy, hogy most 2000 van? "


Ebben az a szép, hogy 1 hónapja is 2000 volt, és azóta naponta ömlik a "baráti" Kínából a felszerelés lélegeztetőgépekkel. Ezekszerint ennyit is ér a kínai felszerelés. Aszonta tegnap is a Cilike, hogy a "CE" jelzés azt jelenti, hogy bevizsgált és az EU-ban ENGEDÉLYEZETT terméket jelent a CE. Hát nagyon nem. A bevizsgálás erősen önkéntes alapú (elméletileg legalább saját vizsgálat kell), tanúsítást meg egyáltalán nem jelent (hacsak nem a gyártó saját tanúsítását). Plusz persze ott van még az európai CE-re kísértetiesen hasonlító kínai CE jelzés. Szóval kb annyit is érnek ezek a gépek. Ipari hulladéknak megfelelnek.

2020. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 LazyJones ***** válasza:
15%

#9 Gondolom, ő is egy dagat, szív- és cukorbeteg lusta dög volt, azért halt bele a vírusba.


[link]

2020. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg igaza van, a kövér, disznó amcsi hogy hal. És valami miatt a négerekre még jobban, mert ők robotolnak.
2020. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

Hm, megírtam a CE-s hozzászólásomat, fél órával később cikk is lett belőle :)

[link]

2020. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
29%

Influenza: 600.000/365=1644, 195 országra kivetítve

Koronavírus: Szerintem ide elegendő egy ilyen is: :)


De ugye it's just a flu

2020. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!