Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti megnéztétek volna Orbánt...

Ti megnéztétek volna Orbánt és Karácsonyt, amikor a parkolás ingyenessé tételéről van szó?

Figyelt kérdés

Én megnéznék egy ilyen dokumentumfilmet.


1.Felvetődik a kormánynál,hogy legyen ingyen a parkolás az országban,Bécsben is úgy van már, de nem hoz rendeletet, sem semmit.

2.Karácsony előre tiltakozik, sőt ellenzi, kijelenti Budapesten ilyen nem lesz.

3.A kormány bevezeti az ingyenes parkolást rendelettel.

Körben biztos mondták, hogy a k***a anyád Karácsony, ezt neked.



Mondjuk, én egyet értek az ingyenes parkolással.Budapest alkalmatlan főpolgármester csak dacból ellenezte, illetve, mert annak a zöld utópisztikus ideológiának hódol, ahol olyan képzeletek vannak,hogy a 4 kerekű járművek megeszik az embereket és kézzel-lábbal tenni kell ellenük.


2020. ápr. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanúgy csak dacból lett bevezetve, szóval ugyanott vagyunk, ahol a part szakad, csak még lehet utálkozni is.
2020. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy konstruktív viták helyett ilyen pötsméregetéssel döntenek a vezetőink.
2020. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy én is az ingyenparkolás mellett vagyok, de Karácsonynak is észérvei voltak, nem a kérdező által kitalált indoka.
2020. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a stílus mélyebben van annál, amivel foglalkozni érdemes. Tartalma meg nagyjából nulla.
2020. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!