Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint kizárólag a...

Akik szerint kizárólag a turizmus miatt döglött be a magyar turizmus, azok hogy magyarázzák azt, hogy már egy éve haldoklik?

Figyelt kérdés

Ott laktam egy évig a bulinegyedben, és saját szememmel láttam minden nap, mennyire haldoklik. Hónapról hónapra kevesebben jöttek, a végére volt hogy már szombat este egy Király utcai kocsmában egyedül ültünk haverommal. Egy olyan helyen ahol régebben nem lehetett férni még hétköznap sem.

És akkor még sehol nem volt a koronavírus. Az csak feltette a pontot az i-re.

Akkor mégis csak a hibás politika oka annak, hogy most ekkora válság van Bp.-n, bizony a kapzsi kormányközeliek túlpörgették a turizmust amely már ezelőtt is kipukkant. A koronavírus még kapóra is jött a kormánynak, mint bűnbak.

Ezt hogy magyarázzák meg a fideszesek?


2020. ápr. 14. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:

"kizárólag a turizmus miatt döglött be a magyar turizmus"

lol xD

úgy értem kizárólag a koronavírus miatt *

2020. ápr. 14. 16:48
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Azt azért elárulhatnád, hogy szerinted a magyar turizmus az mitől egyenlő a bulinegyeddel, de még akár csak magával Budapesttel is? Budapest határain kívül úgy mégis szerinted mi van? Ezen kívül szerinted az ÖSSZES turista kizárólag bulizni meg piálni jött Budapestre?
2020. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én meg tömve láttam a bulinegyedet éjjel-nappal...Nem mellesleg nem csak abból áll Magyarország, sőt még Bp sem. Vagy most előadod, hogy te a Hősök terét, Várat, Balatont, Hajdúszoboszlót stb-t is MINDIG üresnek találtad?

Egyébként létezik belföldi turizmus is, ami nem Bp-centrikus.

2020. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, honna veszed tavaly pont, hogy Rekord évet zárt a magyar turizmus, mitn a belföldiek tekintetében, mitn a külföldi vendégek tekintetében. Budpaesten föleg külföldi vendégkkel voltak tele a szállodák, Julius elejen, mar nem is lehett pesten szállast találni augustusra. Vide´ken pedig külföldi vendégekkal volak tele a sz´lallodák, a hsszu hétvégéket már hónapokkal elött teelire lefoglalták.
2020. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Nemrég még másfél-két hónapra előre alig lehetett szállást szerezni belföldön. Nem hiszem, hogy nagyon haldoklott a turizmus, esetleg csak helyenként.
2020. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez a te személyes véleményed. Ezek meg a tények:

[link]

2020. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Fideszt, illetve a járványt is gyűlölöm (ki nem?), de pont leírtad azt, ami a rengeteg súlyos negatívum mellett az egyetlen pozitív hozadéka ennek a helyzetnek: nincsenek hőbörögve okádó turisták vagonszámra 0-24 a belvárosban. Végre csend van és viszonylagos tisztaság. Ez az egy maradhatna a járvány után is. Engedni se kellett volna hogy a belvárosból egy nyilvános vécé legyen.
2020. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ráchelnek túlzottan a kedvében kellett járni. Ennek áldozata lett a ledarált két tucat délkoreai turista is.
2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!