Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig feszítheti a húrt Cser...

Meddig feszítheti a húrt Cser Palkovics? Kicsit sok mostanában a kritikus nyilatkozatokból nála.

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 14. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy megtervezett dolog a Fidesz részéről.

Varga Mihállyal is szoktak ilyet játszani.

2020. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk jelenleg ő tűnik a legértelmesebb fidesznek.

Nekem a többivel sem lenne bajom de hiányolom az önálló ötleteket valamit a pártsablontól való eltérést.

Gondolok pl. Hídvégire aki Sorosozik ha kell ha nem.

2020. ápr. 14. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, persze.

Mindig azzal jöttök, hogy a fideszben mindenki azt csinálja amit Orbán mond, aztán amikor meg ott van újra meg újra hogy nem azt teszi, nem azt mondja, akkor meg jön a szokásos szöveg, hogy majd kicsinálják érte.

Kicsit sem zavar titeket, hogy a fidesz nagyobbik részéről már ezt elmondtátok, és mégis ott van mind a fideszben.

2020. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ott a két kórházigazgató. Még Balog is kiáll mellettük de mivel nem küldték haza meghalni az embereket kirúgta a piszkos körmű.
2020. ápr. 14. 22:46
 5/9 Alex Fly ***** válasza:

Cserpa alapvetően nem rossz szándékú ember. Persze az, hogy fideszes, sok esetben megköti a kezét; voltak megnyilvánulásai, amelyek tőle teljesen idegenek voltak és messziről bűzlött a habony...

Tény, hogy próbál lavírozni a város érdekei és a fideszes párthűség között - több-kevesebb sikerrel.

2020. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen más mint a legtöbb fideszes polgármester. Igaz én leginkább Szalayt ismerem. A vén örömlányozóst. Hát nála mérföldekkel korrektebbnek tűnik.

Facebookon is szimpatikusan nyilvánul meg. Szalay pedig még a híveivel is lekezelően beszél.

2020. ápr. 14. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális polgármester,sok mindenki szereti,nekem sincs vele bajom,mert elég sok mindent csinált már itt a városban,ami szemmel látható.A kirúgás marha gyorsan történt.A tényt lehet hogy tudta 10perc múlva,de szerintem a részleteket pontosan nem.De ezek kiderülnek úgy is,mert vizsgálat lesz ebből,és mindenki tudni fogja.De nem olyan nagy volumenű dolog lehet,mert azt tegyük hozzá,hogy ember legyen a talpán aki bírná a strapát,minden nap kap ilyen-olyan utasításokat a járvány miatt,meg mindenre felügyelni,stb.,nem lehetett neki 1szerű dolog,és gondolom valamit elszúrt.
2020. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 A teljes valóságos nem biztos hogy meg fogjuk tudni. Lehet hogy volt a miniszter meg közte egy indulatosabb telefonbeszélgetés, vita, amiben olyan módon nyilvánult meg - akár okkal is, de ez nem menti fel - ahogy nem beszélhet senki a felettesével. Ezt soha nem fogják elmondani, egyikük sem. Majd hallunk egy hivatalos okot, amit nem tartunk esetleg olyan súlyosnak, hogy azért le kelljen valakit váltani.

Az ilyen leváltásoknak mindig van oka, csak nem mindig kötik kívülállók orrára, hogy tovább ne mérgesedjen a helyzet.

2020. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne izgasd fel magadat, kérdező!

Ez csak a megszokott, ócska fideszes színjáték a hívek tovább butítására.

2020. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!