Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az érettségi...

Mi a véleményetek az érettségiről hozott döntésről? Szerintetek ez a végleges, vagy van még esély a módosításra?

Figyelt kérdés
Kicsit abszurdnak,logikátlannak,és nevetségesnek tartom azt,hogy bezártak az iskolák,mindenhol azt szajkózzák,hogy ne tegyük ki a lábunkat otthonról, a "diákok,ha tehetik maradjanak otthon",majd a kormány bedobja azt,hogy majdnem százezer diákot küldjön el az országban minden felé érettségizni. Oké,hogy 10fő van egy teremben,de a diákok nagytöbbségének a közeli rokonai külföldön dolgoznak,akik hazajöttek a vírus miatt,és karanténba vonultak ,a házból az egész család de ki se be,majd ültessük be őt a többi gyerek közé? Amióta az iskolák bezártak, az udvaron kívül nem voltam sehol,sok az idős (és beteg) hozzátartozó a családban,majd elvárják,hogy napokon keresztül mászkáljak mások között? Nagyrésze a diákoknak messziről jön,vonattal,busszal,és nyugodtan üljek be melléjük? Ennyi erővel mindenki mehetne bulizni,tarthatna ballagást,esküvőt,családi összejövetelt,meg minden mást,amire eddig azt mondták,hogy nem lehet.:D Én egyszerre vagyok emiatt dühös,szomorú,és borzasztóan ideges is.

2020. ápr. 16. 12:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem véletlenül szabadítják fel az ágyakat a kórházban...
2020. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Haha,milyen igazad van! :D Ez a döntés úgy gondolom,teljesen a "köpjünk fel és álljunk alá" kategória volt:D
2020. ápr. 16. 12:14
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

Lárifári

Matuska Zoltán meg mondjon le.

2020. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak a témához kapcsolódó válaszokat szeretnék,nem akarom,hogy veszekedés legyen a válaszolók között az eltérő nézetek miatt a kormánnyal kapcsolatban. Most az érettségiről van itt szó,másnak helye nincs:) köszönöm a megértést
2020. ápr. 16. 12:21
 5/22 árokpart ***** válasza:
65%
Pedig egyedül vagy ezzel a véleménnyel, mert az ország nagy része már a korlátozások feloldását szeretné.
2020. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 árokpart ***** válasza:
63%
A másik meg. Nyáron gondolom akarsz strandra menni meg koncertekre nem? Valahol el kell kezdeni lazítani fokozatosan.
2020. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem,nem tervezek menni sehova:) Nem vagyok egyedül a véleményemmel,erről biztosíthatlak.:D
2020. ápr. 16. 12:25
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
én már elköteleztem magam az őszi érettségi miatt. mentem volna egyetemre, de 1 év kihagyás nem a világ vége, ki tudja, még jobban is sikerül. nem kell a plusz stressz.
2020. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

A vélemények ezzel kapcsolatban elég megosztottak. Vannak akiknek elegük van már az intézkedésekből és egyet értenek ezzel és van aki nem.


Szerintem felelőtlen döntés, főleg annak tekintetében hogy fogalmunk sincs mennyi a valós fertőzöttek száma, ebből akár katasztrófa is lehet

2020. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel ne is menjetek vásárolni se. Pedig az sokkal "veszélyesebb". Nem állhat meg teljesen az élet..


"Ennyi erővel mindenki mehetne bulizni,tarthatna ballagást,esküvőt,családi összejövetelt,meg minden mást,amire eddig azt mondták,hogy nem lehet.:D"


Attól hogy elmennek érettségizni a diákok, nem jelenti azt, hogy egyből az összes megfertőződik, de látom téged már szépen megfélemlítettek.

2020. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!