Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gazdasági képzéseken,...

A gazdasági képzéseken, hogyhogy ilyen "alacsony" (a régebbiekhez képest) az előzetes ponthatár? Van rá esély, hogy így a végleges pontok is egy kicsit alacsonyabbak lesznek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Távol álljék tőlem, hogy bárkit megsértsek, de azért mert boldog-boldogtalan erre a szakra jelentkezik leginkább. Nekem a környezetemben az a tapasztalatom, hogy általában azok jelentkeznek, akiknek nincs jobb ötletük, és nem a legokosabbak. Persze nyilván vannak kivételek bőven, de ez az én tapasztalatom.
2019. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy Corvinusnál, ahol 440-450 pont kell, azért gondolom nem a legbutábbak mennek :D, de egyébként értem mire gondolsz.
2019. jún. 28. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ra esely szerintem.Milyen szakra jelentkeztel Kerdezo,ugy mar pontosabb valaszt tudnank adni,ha tudnank melyik szakra gondolsz?
2019. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a Corvinus érdekelne, mert a többi egyetemnél azért sokkal nagyobb esélyt látok a felvételre. (Nekem 442 pontom van.) Tavaly például a gazdálkodási és menedzsmenthez (állami) 444 pont kellett. Szerinted mennyi az esélye, hogy idén ez néhány ponttal csökken?
2019. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező voltam (a 4-es).


(Csak a kérdést egy osztálytársam profiljáról írtam ki, mert az eredményt megtudva rögtön kétségbe estem, és még ott a suliban ki kellett írnom a kérdést. :D)

2019. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat ugye ez sok mindentol fugg h mi lesz a ponthatar de leginkabb a jelentkezok szamatol es az o elert pontjaiktol fugg Iden gazdmenre osszesen es elso helyen is tobben jelentkeztek ami nem tul jo jel,inkabb par pont novekedesre szamitanak,de ne legyen igazam.A pontszamodhoz gratulalok,es szurkolok h osszejojjon :).
2019. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm! :-D
2019. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, 400 lett! Bent vagyok!:)
2019. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!