Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tűnik Müller Cecília...

Miért tűnik Müller Cecília alkalmatlannak? Semmi tekintélyt nem sugároz magából csak azt olvassa fel amire utasítást kaphat. Miért nincs önálló véleménye? Lehet jó nagymama lenne de jelenlegi helyzetben alkalmatlannak tűnik.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyzgdijasoknak raktak oda h szajukba tagja a dolgot,h azok szimpatizaljanak vele.

Szerintem sem alkalmas es nem oda valo. Raadasul panikkelto feje van.

Oda egy talpraesett pozitiv tettrekesz ember kell.

Orban hulyesege volt ez.

2020. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ki huz meg 50k-ra? Amikor a csoportosulo norveg cserediakokat se bunteti senki. Rendort alig latni.
2020. ápr. 16. 14:37
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Előbb nézd meg ennek az embernek a végzettségét és a szakmai referenciáit utána tedd fel ezt a kérdést újra magadnak...


Show műsort adjon elő vagy mi kéne?

2020. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg érdekes kicsit a stílusa, olyan mintha mindig be lenne nyugtatózva. Én igazából irigylem is, hogy mindig ilyen nyugodt. De azért egy négy szakvizsgával rendelkező orvosba nem igazán kéne belekötni.
2020. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy az országos tisztifőorvos feladata az lenne, hogy a kamerák előtt villogjon vagy "ledörögjön a népnek". Ő alapvetően összegzi a beérkezett információkat az egészségügyi helyzetről és levonja a következtetéseket. Minden megyében ugyanis van a Népegészségügyi Főosztály kormányhivatalonként, élén a megyei tisztifőorvosokkal. A Nemzeti Népegészségügyi Központ vagy régebbi ismertebb nevén az ÁNTSZ ezeket koordinálja.

Szerintem, aki fel akarta fogni, hogy lehetőleg maradjon otthon, figyeljen a higiéniára, az eddig is így tett. Amíg a minap is tapasztaltam, hogy buszon valaki a szájában turkál (!), majd megfogja a kapaszkodót, addig sajnos ezerszer el kell mondani, hogy használj zsebkendőt, meg ilyen alap dolgokat, hátha egyszer eljut az ilyenek agyáig.

2020. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Hiába van 4 szakvizsgája; ha a szavaiból nem ez tűnik ki. Fogalma sincs a kórházak, egészségügy jelenlegi működéséről.

Ha lenne, nem mondaná azt, hogy senkit nem lehet hazaküldeni, aki emiatt egészségkárosodást szenvedne. Tudnia kellene, hogy ez nem igaz. Sok család nem tudja ellátni a hazaküldött hozzátartozóját, és senkitől nem várhat segítséget. Lehet, hogy nem mondhat mást, csak amit előírnak neki.

2020. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hohy nem látja át? Vagy csak ideröfögsz valamit, mert nem szimpatikus valaki?
2020. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt a szöveget mondja amit a szajaba adtak!
2020. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!