Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orvosokra miért nem vonatkozik...

Orvosokra miért nem vonatkozik a rémhírterjesztési törvény?

Figyelt kérdés
Tamasi József, ezt a rémhír terjesztőt miért nem vették őrizetbe? És aztán mossa ki magát ha tudja? Etikai vizsgálat indul az álhíreket terjesztő orvos ellen...

2020. ápr. 16. 18:56
1 2
 11/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
58%
nekem is sok a gyanús részlet a "járványt" illetően
2020. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

12

Nekem még ez a Tamasi József is gyanús, hogy ő a felkért ellenálló. Ezek után még az orvosok is meg lesznek félemlítve. Kicsit meghurcolják ezt a Tamasi Józsefet de baja nem esik. A többi orvos meg behúzza fülét farkát és hallgatnak még akkor is ha nyilvánvaló az átverés. Nem tudom így van e de a politika így működik...

2020. ápr. 16. 21:42
 13/20 anonim ***** válasza:

21:06: fiatal, egészséges és szép, hm? Olyan, amilyet csak a moziban látsz. Elmész te a...

https://www.youtube.com/watch?v=LWSDQMnG1LU

2020. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Tamási levelét elolvastam ehhez kapcsoltan.Majdnem hihető.Aztán a végén rákattintottam a facebook oldalára kíváncsiságképp.Ott van,hogy a Tamási rendelők a járványra tekintettel így meg úgy működnek :D Ha szerinte nincs járvány,miért kellett óvintézkedéseket bevezetni a rendelők kapcsán ? Sztem ez a pali nem normális.
2020. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#15 Talán esetleg azért, mert a kormány elrendelte? Még a kórházakat is kiürítik a koronavírusra hivatkozva, a rákbetegek meg dögöljenek meg otthon...
2020. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

hehehehehehe...SAJNOS BELEFÚJ A SZÉL A MIKROFONBA, de jelentkezett a krémhírterjesztő orvos egy új videjóval...

https://www.youtube.com/watch?v=x4ayVyvHFEw

2020. ápr. 17. 18:26
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, hogy megosztottad! Szerencsére a hisztériakeltők, beleértve téged, egy-két fizetett trollt, illetve a médiát, elég jó ingyenreklámot csinálnak Tamasi doktor úrnak.
2020. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

18:46: [link]

Így osszad az észt.

2020. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18:58

Ezért nem értem miért nem varrták be jól a doktor urat aztán mi a karosszékből hátradőlve nézhettük volna amit tömlöcbe vetik és ő meg védekezik a népbíróság előtt...Aztán kivonszolják és nagy autodafé keretén belül elégetik mint vírustagadó istentelen sátánistát....Úgy látszik ő valójában védelem alatt áll...

2020. ápr. 17. 19:14
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
#18 Döbbenetes, hogy már ilyen szintre jutott a diktatúra. Bele se merek gondolni, hogy mi vár ránk a jövőben.
2020. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!