Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2022-ben esetleg az ellenzé...

Ha 2022-ben esetleg az ellenzéki összefogás nyerne, akkor a legerősebb ellenzéki párt a Gyurcsany Ferenc vezette DK diktálná a ritmust?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Igen, ő diktálná.

De mi ezzel a baj? Ennél rosszabb ami most van már úgysem lehet. Fletó nem is volt olyan rossz válságkezelő, amint most ez kiderült.

2020. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mióta a DK a legerősebb ellenzéki párt ezt ki terjeszti?

2018-as Országgyűlési választáson a -Jobbik:1,1 millió szavazatot kapott ez :26 hely

-Dk :308 ezer szavazat:9 hely

--------------------------------

Dk:550 ezer szavazat miatt??

2020. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
#1: A Fletó semmilyen válságkezelő nem volt, mert megfutamodott és lemondott. Bajnai kezelte a válságot.
2020. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Annyira bírom ezt a sok okoskodó, 50 körüli vénember akik itt közösen utálják Gyurcsányt.

Mi az, hogy nem kezelte a válságot? Akkor mit csinált? Senki nem maradt fedél nélkül, senki nem maradt éhen, mindenkinek megmaradt a vagyona, a hitel amit felvett megőrizte értékét hosszútávon. Gyurcsánynak nem is igazán kellett válságot kezelnie, mert már eleve olyan volt a rendszer, ami automatikusan kezelte azt.

Nem hiszem el mennyire buta ez a ratkó unoka generáció..

2020. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Az 50 körüliek jó erőben lévő férfiak (Kovács István, Seth MacFarlane, Giró-Szász András, stb.). Én speciel 41 vagyok és még az iskolások is hellóval köszönnek. Hogy mennyire vagyok buta, azt jól példázza, hogy noha automatikusan kapom a 0%-okat a vitaképtelen ellenzékiektől, mégis 15%-kal többet gyűjtöttem nálad. :)
2020. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látszatra.
2020. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 "Mi az, hogy nem kezelte a válságot? Akkor mit csinált? Senki nem maradt fedél nélkül, senki nem maradt éhen, mindenkinek megmaradt a vagyona, a hitel amit felvett megőrizte értékét hosszútávon. Gyurcsánynak nem is igazán kellett válságot kezelnie, mert már eleve olyan volt a rendszer, ami automatikusan kezelte azt."

Te hol éltél, valami mesevilágban?

[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Remélem nem így lesz,már csak azért is Orbánra fogok szavazni,bohócok nekem nem kellenek.
2020. ápr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4,

"Mi az, hogy nem kezelte a válságot? Akkor mit csinált?"

Válságot, mit csinált volna?

Felvett 6000 milliárd hitelt devizában, a kalossagtól elvette a lakástámogatas korábbi rendszerét, ezért csórikáim is felvették 7800 milliárd devizahitelt.

Ami " megőrizte értékét"- sőt meg is növelte ezért kezdett bedőlni az egész ország.

Ezt látva lemondott,meg hát az IMF sem tárgyalt volna már vele.


De nyilván, ha az ellenzék győz a választáson, a legerősebb párt vezetőjét kéri fel az elnök kormányalakításra.

De ez még odébb van.

2020. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha összefogás lesz, akkor már nem lesznek ilyen megosztottságok.
2020. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!