Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek szeptembertől már...

Szerintetek szeptembertől már az iskolában fog zajlani a tanítás?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet.
2020. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak azon múlik, hogy a világ urai mekkora gazdasági válságot szeretnének. Ha addigra elég nagy lesz nekik, akkor le fognak állni a vírushisztivel, és engedni fogják, hogy legyen tanítás.
2020. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt
2020. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ meddig szeretne az ország kamuhisztizni egy influenza miatt.
2020. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
1-2 évig tuti nem lesz iskola
2020. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Remélem nem. Gép előtt jobb tanulni...:D
2020. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ennyire hianyzik neked az iskola?
2020. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha minden jól megy, akkor igen. Én pozitív szemlélettel állok hozzá, énszerintem szeptembertől ki tudhatnak majd nyitni már a dolgok, sőt, én bizalommal teli vagyok afelől már előbb is, hogy még nyáron. De júniusban annyira még talán nem, de július, vagy inkább augusztusban talán már. De talán.
2020. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

"Attól függ meddig szeretne az ország kamuhisztizni egy influenza miatt."

Ja, egy olyan influenza miatt, ami pl. Amerikában már több embert vitt el kb. 1 hónap alatt, mint a szezonális influenza. :D

Olyan szánalmas, amikor hozzá nem értők magyarázzák meg, hogy ez mennyire nem veszélyes. :D

___________________________________________________


Mellesleg szerintem fog. A vírus reális tetőzését júliusra teszik, vagyis szeptembertől elképzelhető, hogy lesz suli.

Viszont vannak dolgok, amiket még nem tudunk biztosra, pl. hogy vissza lehet-e fertőződni, ha igen, akkor elképzelhető, hogy suli kinyitása után megint lesz egy komolyabb hullám sok beteggel.

2020. ápr. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

De mi az h tetozes? Utana mitől lesz kevesebb? Szerintetek itt van kinai gyógyszer?! A lakosság fogyasztja megelőzés celbol mint Kinaban? Szerintem nem. Hozza se ferheto eladjak külföldre,tv ben azt azt hazudjak h leallitottak az exportot2.


Szerintem most nagy egyeszegugyi felszerelés mutyi biznisz megy...

2020. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!