Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz azokkal a munkanélküli...

Mi lesz azokkal a munkanélküliekkel, akik soha nem dolgoztak és nem is akarnak, de most reménykednek, hogy a koronavírus miatt jön majd a nagy lóvé?

Figyelt kérdés

Mert ugye ebből nem lesz semmi.

Akkor se, ha egy nap 78 kérdést írnak ki, hogy mi lesz a munkanélküliekkel?


2020. ápr. 17. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mire alapozva jönne a nagy lóvé?


Az alapjövedelemnek semmi reális esélye sincsen.

2020. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 árokpart ***** válasza:
100%
Ki reménykedik abban? Azok reménykednek akik most elveszítették a munkájukat, dolgoztak, adóztak, fogyasztottak évekig, esetleg évtizedekig és most meg majdnem, hogy bűnbakká vannak nyilvánítva, mert nem tudnak és talán nem is akarnak velük mit kezdeni. Segíteni pedig meg pláne nem. Szerintem nagy hálátlanságra vall, hogy akikből évekig éltek, most meg rájuk sem hederítenek.
2020. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért egy jópár kérdés ki lett írva, csak a nagyját törlik.
2020. ápr. 17. 21:43
 4/19 anonim ***** válasza:
De miről? Alapjövedelem vagy egyszeri támogatás, esetleg a munkanélküli segély időtartamának növelése és/vagy emelése?
2020. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Árokpart, szerintem engedjük el, látom a kulturált viselkedési forma a kérdezőt messzire elkerülte, de ha akarsz még válaszolni, akkor jó szórakozást hozzá.
2020. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szerintem irjon ki még egy kérdést a munkanélküliségről meg arról, hogy Magyarországon nincs munkanélküli segély.

Mert nem olvastam még el elégszer:)

2020. ápr. 17. 21:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Furcsa, én gyakran járok fel ebbe a rovatba és nem is olvasgatom ezeket.
2020. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 árokpart ***** válasza:
81%
Idefigyelj öregem kérdező! Ha most élőben lennénk úgy feljelentenélek a rendőrségen mint a huzat meg itt online-on is belinkelném szépen a kérdésemmel és a kis válaszoddal együtt és szépen elküldeném az ORFK-nak az agymenésedet ha nem lenne veszélyhelyzet ugyanis most ilyennel nem foglalkoznak. Ez a te nagyon nagy szerencséd ugye tudod. Kivel beszélsz te mit képzelsz te magadról.
2020. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a jobboldali kulturális fölény harcos katonája.
2020. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal re hülye....
2020. ápr. 17. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!