Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik = Nemzeti MSZMP?

Jobbik = Nemzeti MSZMP?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Most, hogy a Fidesz lett a pártállam, így:



A Fideszen kívüli pártok magyar politikára való hatása=Egy pingvin szart egyet az Antarktiszon

2010. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez lehet így van, de akkor totális off:)
2010. júl. 27. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát az lesz... van még 4 évük, amiben sok jót, de sok rosszat is tehetnek!

A kérdésre válaszolva, ilyenről szó sincs. A Jobbik egy független, nemzeti párt, hiába akarják rémisztgetni az embereke, csak bemocskolni próbálják. Holott semmi bizonyíték ellenük, eddig csak jót tettek és az ország mellett álltak.

2010. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem bemocskolni próbálom, csak a tényekből ez esik le.

Nemzeti: ez egyértelmű.

MSZMP: gazdasági programja tele van marxista elemekkel, nagytőke ellenesek, EU ellenesek, pénzügyminiszter jelöltje egy exmszmp-s volt apeh főnök.

Magyar Gárda párthadsereg gyanús, Vona tvszékházakat rombolna le ( szólásszabadság ), illetve ez a "hiszekegy" törvény sem valami tiszta.

2010. júl. 27. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaaa! Te a Munkáspártra gondolsz, én azthittem a Kádári MSZMP-re. A Munkáspárt az MKP mert nyíltan kommunista, nem szoci.
2010. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy nagytőke ellenes?


A Jobbik nem így osztályoz. Lehet itt nagytőke, az egy Jobbikost sem fog zavarni, amíg a magyar társadalomnak is meg van rajta a haszna. De az hogy a magyar piacokat kivásárolják, monopolizálnak, „ impériumként” viselkednek azt nem szabad tűrni, mert ezért tartunk itt 20 év „ demokrácia után”!


Szólásszabadság?

Mikor világos utasítást kap a MTI munkatársa hogy csak akkor közvetíthet a Jobbik rendezvényről ha botrány van, különben hallgatás.

Hogy mindenki annyit hazudozott a Jobbikról amit már az emberek is csak nehezen hittek, és csak azért nem többet mert az egy átlagos felfogású nem pártkatona már nem hinne el?

Vagy miért is?


Mi is a baj a „hiszek egy „ gyel?

Hogy van benne nemzet tudat, hogy az első a nemzet és nem valami internacionálé?


Nem értelek, fogalmaznál világosabban, konkrétabban?

2010. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem drágáim, én nem vagyok ideges! Sőt mint a herélt ló.

De van egy stílusom, ami nem épp visszafogott.

És igen van amikor én is ejtek helyesírási hibákat, és van hogy nem olvasom el amit írtam, mert valami mást is csinálok a gépen. Szerintem semmit nem jelent.

Számtalanszor tapasztaltam hogy nem Jobbikosok is rengeteg hibát ejtenek, de ezen az elven nem szelektálok. Inkább a tartalom érdekel, és ha az zsidózás vagy cigózás de akár nyilasozás minden értékelhető eseti kapcsolat nélkül „pattan” ki belőle, azt nagyon nem díjazom.

Ennél csak az általánosítás ami esetenként jobban bosszant.

Én pld Jobbikos vagyok „ kemény mag” felsőfokú vagyok, két hangszeren játszom, két nyelven beszélek „ úgy ahogy” írok verseket és dalszövegeket.

ÉS NEM ÉRZEM MAGAM PRIMITÍVNEK.


Soha nem írok úgy hogy nem indokolok, pedig így sokkal többet kell.

Igyekszem érthető lenni, és logikus, illetve a tényekre támaszkodó.

Akkor mi a baj velem?


Vagy mi a baj a Jobbikkal, hiszen eddig csak mi vagyunk akik a választási ígéreteinket betartjuk! Konstruktivitás és ha kell kemény ellenzéki kritika, mind ez kemény hangnemben minden kertelgetés nélkül. Azt le sem írom hogy ami jó a nemzetnek azt meg szavazzuk, mert jön a kérdés! Biztos jó a nemzetnek?


A nemzeti oldal súrlófényei megvilágításában jó.

2010. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. A Jobbik a Magyar HAMASZ
2010. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!