Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is itt szeretnétek hagyni...

Ti is itt szeretnétek hagyni ezt az országot?

Figyelt kérdés

Én már úgy vagyok vele hogy ez az ország a kormánnyal együtt azt sem érdemli meg, hogy itt építsek fel karriert, életet és persze hogy mindenből nekik adózzak. Az egész magyarságot ott tudja bárki igába fogni ahol akarja, nemzeti összefogás 0 mint az mindig is volt szinte, gyűlölik egymást a magyarok, a politikusok röhögnek ezen amit ki is használnak, ez az egész ország már önmagában nevetséges, nem beszélve arról hogy az emberek szavazatát burgonyával és felesekkel meg lehet vásárolni, és lassan már minden szférában jelen van a kormány fenyegető keze. Nagyon sokáig hű voltam a hazához, mindent próbáltam megtenni annak érdekében hogy elnézzem a számtalan negatívumot ami ezt az országot övezi, és elfogadni úgy ahogy van, de erre már képtelen vagyok és szerintem a legjobb megoldás egy olyan ország állampolgárává válni, ami megbecsül téged mint embert, a végzettséged, a munkád, a szorgalmad. És félre ne értsetek, nem gyűlölöm a magyarságot, egyszerűen ez a nép képtelen a változásra, én így látom.

Várom véleményeteket, gondolataitokat, lehetőleg normális és moderált emberektől.



2020. ápr. 18. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretném itt hagyni, mert itt van a családom meg már megszoktam, hogy egy helyen élek. Ha ezek nem lennének ugyanúgy gondolnám ,mint te. Szerintem sem érdemli meg. Az emberek meg még akkor is a karjukat nyújtják, ha a kezüket meg a lábukat már levágták.
2020. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Végre egy ember, aki felfogja, hogy mi van.
2020. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2020. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Már ott hagytam ;-)
2020. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Hajrá, kint tárt karokkal várnak, egyből kapsz jó állást, magas fizetéssel, lakást, kocsit. Ja, várjál, mégsem.
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Ha így érzel, menj el! DE! Ne szavazz kintről, ne oltogasd azokat, akik itt maradtunk, hogy hogyan kellene itt élnünk és SOHA ne gyere vissza! - Ezeket nem indulatból írom: vannak ismerőseim, akik elmentek, ez nem érdekel, az ő életük, de akik a fentieket teszik, azok rettentő mód irritálnak, és azokkal meg is szüntettem a kapcsolatot.

A leírásodhoz csak két megjegyzés:

- kíváncsi vagyok, hogy neked mi a "nagyon hosszú idő", de nem hiszem, hogy túl sok, mert nem lehetsz még olyan idős

- nemzeti összefogást számon kérni neked semmi jogod


Amúgy nem vagyok eleve ellene, hogy elhagyja az ember az országot, pl. el tudtam volna képzelni, hogy külföldre menjek férjhez, ha úgy alakult volna.

De csak azért, hogy ne itthon legyek, nem mennék.

2020. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

"Ha így érzel, menj el! DE! Ne szavazz kintről, ne oltogasd azokat, akik itt maradtunk, hogy hogyan kellene itt élnünk és SOHA ne gyere vissza!" Miért is?? Nem minden határon túli magyar magyar? Nem mindegy, hogy valaki Trianonnal került ki az országból vagy '56-ban menekült el, avagy a szovjet elnyomás miatt, vagy most menekül el?

Aki most megy el, használja ki az EU adta lehetőségeket, az hazaáruló és ne szavazzon és nem is állsz velük szóba, aki korábban ment el az meg hazafi és szavazhat és tárt karokkal várnád vissza? Miért is? Mi a különbség? Azon kívül, hogy nem értenek egyet a te politikai nézeteiddel?

2020. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Én fel tudnám sorolni azt a 100 embert, akinek az ország elhagyását finanszíroznám is, annyira szeretném, hogy eltakarodjanak.
2020. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Remélem minden fiatal elmegy innen. :). Ahogy én is tenni fogom. Ez a kormány katasztrófa a hazugságaival együtt. Sok zombi ezt sajnos nem veszi észre, de majd a saját bőrén tapasztalja, ha most beteg lesz.
2020. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Csak ez jut eszembe rólad és az összes hozzád hasonlóról..

"

Azok a boldog szép napok ég veled

Te nem tudod milyen jó nélküled

Azok a boldog szép napok ég veled

Te nem tudod milyen jó nélküled


A legszebb pillanat, amikor búcsúzunk

És a vonatra felszállsz

Könnyes szemmel arra gondolok,

Hogy nehogy lemaradjál!

"

2020. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!