Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy még 4 évig...

Igaz lehet, hogy még 4 évig folyamatosan lesznek koronavírus járványok és a vele járó korlátozások?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom két járvány között meg utazási tilalmak lesznek, nem lehet menni külföldre nyaralni meg ilyenek.

Olyat is olvastam, hogy Kínában már újraindult egy második járvány.

Mi lesz így? Hogy fogjuk ezt bírni? Meg fogunk őrülni 2014-ig valószínűleg?


2020. ápr. 18. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, sajnos nem kell elképzelni, ismerjük. De el is képzelhetjük. Inkább azt képzeld el, hogy nem nyeri meg a következő 2/3-ot, sőt még az 50%-ot se, de még az is lehet, hogy teljesen megbukik.
2020. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem, dehogyis. 3. világháború lesz, meg amiatt pestis.
2020. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

9.,10. Te vagy se tévét nem nézel, se rádiót nem hallgatsz, se újságot nem olvasol, se nem internetezel egyáltalán, vagy valami nagyon liberál-marxista hazudozó vagy, aki szándékosan próbálja félretájékoztatni a GyK közönségét.

“főképp nyugaton, már hónapok óta minden visszaállt a rendes kerékvágásba“

Ezt a hülyeséget melyik libbant haverodtól hallottad? Vagy linkelsz?

2020. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: 9-es vagyok. Figyu ide, az egész kommentem egy kérdés, semmit nem állítok vagy tagadok, kérdezek valamit. Milyen tájékoztatásról, hallomásról meg hazudozásról beszélsz?
2020. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#9-es tényleg, ha kérdésed van, akkor írd ki, ne ide szemetelj!
2020. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: Te meg ne a másik kommentjére válaszolj ennyi erővel! De még mindig nem értem, miről hadoválsz a 13-asodban.
2020. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!