Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sok kézmosástól már teljesen...

A sok kézmosástól már teljesen kész van a kezem, hiába krémezem, folyamatosan száraz, ráncos, ajánlanátok valami hatékony krémet erre?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van folyamatosan, mintha papírból lenne a bőröm. Normál kézkrémekkel kenem, jól felszívódnak meg minden, de csak rövid ideig "hatnak" vagy nem is, és kb. minden kézmosás után ismételni kéne. Nincs valami hatékony krém erre? Ami jól beszívódik, hatékony és esetleg hosszantartó a hatása?

2020. márc. 16. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Az mit jelent, hogy normál kézkrémeket használsz?


A sima Nivea krémet próbáltad már?

2020. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Sudokrem
2020. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Alkohol és illatszer mentes legyen
2020. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legjobb a Nivea tégelyes, kék kézkréme. Az egyetlen baj vele, hogy elég zsíros és lassan szívódik be (ezért sem szoktam gyakran használni), viszont a kezet tényleg szépen rendbe rakja. Illetve nekem az Isana kézápoló habja is bevált. Ez gyorsabban beszívódik.
2020. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Neutrogena. Drága, de nagyon hatékony és kevesebbet is kell belőle használni.
2020. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A fém tégelyes Nivea szerintem nem kézkrém, hanem inkább kocsikenőcs. Olyat szeretnék, amivel max. 1-2 perc múlva tudom használni a kezemet, mert ennyi idő alatt felszívódik. Ilyen "normálra" gondolok: [link] De feltétlen kipróbálom az ajánlottakat.
2020. márc. 16. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az illatszermentes neutrogena szokott a leginkább beválni, pedig pandémia nélkül is irtó könnyen kiszárad a kezem. Úgyhogy ajánlom ezt a krémet!
2020. márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
(Ja, és ez elég gyorsan fel is szívódik.)
2020. márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nappalra nem tudom, de éjjelre ez, és helyreteszi.


[link]

2020. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!