Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákos vagy Jakab Péter...

Hadházy Ákos vagy Jakab Péter lenne jobb miniszterelnök jelölt?

Figyelt kérdés
Mindkettővel szimpatizálok, tetszik a stílusuk meg a mondanivalójuk. Most így nem tudnék dönteni. Elvi kérdés. Fideszes trollok kíméljenek!

2020. ápr. 19. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok fideszes, de ez a 2 alak vicc kategória főleg Hadházy.. Biztos nem trollkodsz? Ezt a vicc kategóriába kellett volna feltenned.
2020. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok. Követem őket, Hadházy rengeteg piszkos ügyet tárt fel, például az Orbánék majorságát is. Jakab meg pimasz, láthatóan fel tudja húzni a törpét, hátha elviszi a koszorúere!
2020. ápr. 19. 21:08
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Jakab.
2020. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem Jakab Péter József. Nekem is tetszik a stílusa, és hogy jól oda tud mondani a miniszterelnök úrnak.
2020. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Gyurcsány Ferenc.

Jakab sajnos idegbeteg, Hadházy meg bohóc.

2020. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő remek választás ellenzéki miniszterelnök jelöltnek. Üdv egy Fideszes.
2020. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikus Jakab, de ő valahogy nem megy a piszkos ügyek után, inkább csak perlekedik. Nincs ezzel baj, mert nagyon szeretem a felszólalásait, de azért mégiscsak nagyobb munka kinyomozni ezt a rengeteg korrupciós ügyet. Nekem az is megfelelne, ha Jakab lenne a miniszterelnök, Hadházy meg a köztársasági elnök.
2020. ápr. 19. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

"Mindkettő remek választás ellenzéki miniszterelnök jelöltnek"


Az ilyen hozzászólásokat meg kell csillagozni, hogy "irónia", különben egyeseknek nem megy át...

2020. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is mindkettő remek miniszterelnök JELÖLT, mert ha ők maradnak, a fidesz megint behúzza a 2/3-ot.
2020. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem az is megfelelne, ha Jakab lenne a miniszterelnök, Hadházy meg a köztársasági elnök."

Édes Istenem, mi jöhet még ezek után? Kunhalmi az oktatási miniszter, Bangóné a házelnök, Tordai Bencus meg a legfőbb ügyész? :DDD

2020. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!