Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tessék mondani, Magyarországon...

Estádio de Felchút kérdése:

Tessék mondani, Magyarországon a tömeges megbetegedések, vagy a tömeges éhhalál szakaszába lépünk be hamarabb?

Figyelt kérdés
Nem néztem ma Cecíliát, sajnos nincs friss információm, hogy áll ez a nemzeti nátha. Köszönöm szépen a segítséget.

#hogyallunkelvtarsak
2020. ápr. 20. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Egyikbe se. Ez nem nemzeti nátha hanem komoly probléma és Viktor egész nap dolgozik azon, hogy neked jobb legyen te meg trollkodsz érte a neten. Szánalmas vagy.
2020. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Itt megtalálsz minden infót ha tényleg érdekel, és nem csak szapulni akarod a főorvosasszonyt...

2020. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Tömeges megbetegedések soha nem lesznek, legalábbis a koronavírus miatt biztosan nem, mert az emberek túlnyomó többségén tünetek nélkül megy végig, és még immunitást is szereznek utána. Ellenben ha sokáig húzzák még ezt a hülyeséget, akkor nagyon komoly gazdasági válság lehet belőle, ami élelmiszerhiányt és milliós munkanélküliséget hozhat magával, így pedig teljesen reális forgatókönyv a tömeges éhezés.
2020. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: narancskommunista illat terjeng

#2: dehogy bántom én a Ceci nénit, hova gondol maga itt a nagy rettegésben, kérem

#3: nofene, értelmes válasz; bevallom, erre itt nem számítottam; be is lájkolom hirtelen

2020. ápr. 20. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

No ezt érdemes megnézni...tessék figyelni a dátumokat a képernyőn...

[link]

2020. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!