Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók mit fognak...

A fidesz szavazók mit fognak mondani az unokának, mikor az történelem óra után megkérdezi, hogy a nagypapa kire szavazott mikor a fidesz tönkretette, szétlopta az országot és lerombolta a demokráciát?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogja érdekelni, ha kap tőlem egy szép autót. :-)
2020. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet fogja érdekelni ha egy kicsivel is több gerinc szorult bele mint a nagyapjába.
2020. márc. 31. 22:29
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Az unokát nem érdekli majd hiszen mesés vagyont harácsoltak már össze eddig is.
2020. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Mond csak, mit kívül álló, neked mi a véleményed az intelligenciáról?
2020. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Amikor még nem lopták szét az országot akkor a létminimumot nem kerested meg érettségivel egy gyárban, most hogy a Fidesz szétlopja nettó 180-200 ezret keresel ugyanott úgy, hogy a munkatársaid fele cigány meg ukrán, mert más ilyen kevés pénzért nem hajlandó dolgozni.


Ha nem tetszik amit a Fidesz csinál menj le szavazni, győzz meg másokat is, hogy a te pártod az igazi de aki kicsit is reálisabban nézi a világot mint te az látja, hogy fejlődés van az országban. Biztos lehetne jobban is, kevesebb "lopással" de érdekes módon ezt még 30 év alatt egy kormány se tudta jobban csinálni. (csak sokkal rosszabbul amiknek a törlesztését még mindig fizetjük)

2020. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Soros! Gyurcsány! Fujlibsik! Migráncs!!!!
2020. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, mindig vicces ahogy a képzelgéseiteket próbáljátok teríteni. de 10 éve ezt hallgatjuk, hogy mostaztándiktatóraésösszeomlikagazdaságvége, aztán azóta sem történt ilyen. Már unalmas.

Látható, egy világjárvány kellett nektek ahhoz, hogy egyáltalán az esélye felmerülhessen, hogy TALÁN nem fog normálisan kijönni belőle az ország és akkor TALÁN fel lehet majd róni ezt Orbánéknak.

Tudod nekem és sok más fideszesnek lesz unokája, Mert szemben veletek, libsikkel, a családunkért teszünk és a családot tartjuk fontosnak, nem azt hogy az lmbtqxyz eldönthesse hogy rózsaszín plüsselefánt-e éppen vagy szimplán csak egy ló aznap.

Az unokámnak pedig el fogom mesélni hogy én mindent megtettem korábban is azért hogy ne olyanok kerüljenek kormányra akik romba döntik és eladósítják az országot - csak hát néha a hozzád hasonlók hazugságai erősebbek volta, ezért volt Horn, Medgyessy, gyurcsány, majd Bajnai kormány is, de sikerült - még ha nehezen is - de mindig talpra állítanunk az országot, bármennyit is hazudtak, gáncsoskodtak közben a hozzád hasonlók.

2020. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A gyerek nem fogja megkérdezni hiszen elegendő lesz körülnéznie hova jár iskolába és kik az osztálytársai.
2020. ápr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál annyit!
2020. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

"Tudod nekem és sok más fideszesnek lesz unokája, Mert szemben veletek, libsikkel, a családunkért teszünk és a családot tartjuk fontosnak, nem azt hogy az lmbtqxyz eldönthesse hogy rózsaszín plüsselefánt-e éppen vagy szimplán csak egy ló aznap."



Na én nem vagyok fideszes. Apám vert, anyám ivott, öcsém drogos, nővérem ringyó.

Én kitörtem. Én elvégeztem 2 egyetemet úgy, hogy az utcán kellett aludjak és lopnom kellett a kaját, mert nem volt pénzem. Közben a fideszes ismerősöm, autóval ment az önkormányzathoz, hogy felvegye a segííjt, amit kapott. Autóval ment 500 méterre lévő HÖK irodába, hogy felvegye az 50 ezres szoctámot. Nekem adtak 2 ezret.


Tanulás mellett dolgoztam. Havi 35 ezerből ki tudtam hozni a kaját és a szállást - már amikor kifizettek. Mert az Invitel a 275 forintos órabérrel nem volt igazán az a hely, ahol dolgoznom kellett volna. De egy műszaki egyetem mellett nem volt máshol olyan hely, ahol éjszaka is lehet dologzni, miután a tanulmányaimnak eleget tettem.


Érdekes módon első 2 szemeszterben én, a lipsi, senki voltam az, aki évfolyamelsőként teljesítettem.

Már az utolsó évben olyan szinten teljesítettem, hogy fél milliót raktam félre évvégén a nem szociális, hanem tanulmányi és teljesítmény alapú ösztöndíjaimból.


Vezető váltás miatt leépítés volt a cégnél, ahol dolgoztam és köszönhetően a FIDESZ vidékfejlesztési akcióinak nem találtam munkát 3 hónapon át, úgyhogy az leépítésem előtt pár héttel fogant gyermekemet kénytelen voltam elvetetni, hiszen nem volt mit ennem és az utcán laktam. Oda meg bármilyen liberális vagyok, ne szülök.


Örülök, hogy fideszeseknek nyaralójuk és több ingatlanjuk is van, amiből nyereséget tudnak termelni, de ilyenkor egyik sem volt hajlandó méltányossági módon megelőlegezni a lakhatásomat.


Ezután elmentem Budapestre dolgozni, mert ott van munka és a FIDESZ által behozott vidéki intézkedések miatt vidéken nincs.


4 év után a FIDESZ jött és 70 ezer forint nettót elvett a fizetésemből.

Úgyhogy megint leálltam a babaprojekttel.


A FIDESZ jött és elvett minden polgártól 5 millió forintot a lakásszerzést segítő MUNKA UTÁN JÁRÓ adótámogatást és adott helyette HITELT, HÁZASOKNAK, amit vissza kell fizetni. Cserébe ennek jóval nagyobb része került bele az INGATLAN ÁRAIBA! Az ÜBER-t betiltották, az AIRBnB-t támogatják.


A LAKHATÁS a FIDESZ MIATT kerül sokkal többet, közben KEVESEBB A FIZETÉS.


Szóval örülök, hogy a felső 10 ezer fideszes itt tolja a bullshit szövegét, hogy neked a gyerek a fontos.


Amikor nekem szükségem volt 2 diplomával vidéken munkára és szállásra SEHOL NEM VOLTÁL.

Amikor 70 000 forint nettóval kevesebb a fizetésem a FIDESZ miatt, sehol nem kapok pótlást.


Most TÚLÓRÁZOM, hogy hónap végére 0-ra jöjjek ki.

A gazdagok, akiknek eddig is volt gyereke, 10 milliókkal lettek gazdagabbak.


NYÍLIK AZ OLLÓ.


Hiába van neked jó dolgod. Az X és Y generáció szenved.

2020. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!