Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbinak nem sikerül segiteni...

Orbinak nem sikerül segiteni a sok babváro és csok hiteles fiatalon még többen elmennek az országból?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Hát majd meglátjuk, fog-e kelleni a "szárnyaló nyugatnak" a sok tányérmosogató és élhajlító a gazdaság beomlása után...


Akkor lehet a tüntetésekre fognak többen járni. Nem véletlenül szeretné Orbi elnyújtani a "járványok korát" és a kijárásról való rendelkezéseket, ki tudja, meddig...

2020. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Aki menni akar (?) ... menjen csak!


Ha en is kerdezgetek:


Miert vannak meg itt?

2020. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%
Dehát pont most jön haza mindenki!
2020. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Atért, mert Orbi rossz vezető. Pontosítok: vezetőnek alkalmatlan zsarnok. Az óvódai jele pedig a szélkakas volt.
2020. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert semmi hatása nem volt ezeknek az intézkedéseknek. Direktbe 2 nap alatt beépült a lakásárakba, szóval valahol inkább kontraproduktív volt.
2020. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A CSOK-nak csak annyi hatása volt, hogy aki nem gyárt gyereket, az innentől nem tud saját lakást venni, mert felmentek a CSOK miatt az árak.
2020. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es, elég itthonmaradni, hogy mennyire sivalkodnak a mezőgazdaságban, mert lelépett a sok román meg ukrán vendégmunkás...gondolod, hogy ezután majd az osztrák vagy a német elmosogat a vendég után?


attól, hogy válság lesz, ugyanúgy a vendégmunkás lesz a megoldás az ilyen tevékenységek elvégzésére...semmivel sem került gazdaságban közelebb hozzánk a nyugat még így sem, hogy jön a válság...:D

2020. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon vagyunk most, de Németországban dolgozunk most is onnan kapjuk a pénzt. És ha vége megyünk vissza, jön tesóm is. Egy nagy cégnél dolgozunk, nem mosogatunk xD
2020. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Én csak azt nem értem, hogy aki kiment, mert ott jobb neki miért jött most haza?
2020. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mentem haza, fizetik a bérem 80%át, igy is hogy nem melózok 😉
2020. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!