Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik folyamatosan azt hangozta...

Akik folyamatosan azt hangoztatják, hogy a Jobbik náci, és ha kormányra kerülne, akkor elmennek az országból, miért gondolják, hogy ez valamiféle "fenyegetés"?

Figyelt kérdés
Senkinek sem hiányoznának, már csak azért sem, mert ők leszavaznak az elmúlt 22 év pártjaira, ami ide vezette Magyarországot, a csőd szélére! Miért gondolják, hogy bárkinek is hiányoznának, aki végre rendet akar?

2013. ápr. 27. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Én csak örülnék ha végre elmennének és maradnánk mi magyarok.
2013. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Valóban nincs fenyegetés értéke, ha csak nem jeles színészekről, művészekről, tudósokról van szó. Attól még mondhatják.
2013. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

"ha csak nem jeles színészekről, művészekről, tudósokról van szó"


Pedig többnyire az ilyen emberek mondják ezt és igen sok széles látókörű fiatal, akikből potenciális igencsak jól kereső és sok adót fizető állampolgár lenne.

2013. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

"végre rendet akar"


Miért, a többi párt anarchista? Nem vagyok oda azokért a bagázsokért (értsd: én biztos nem szavaznék rájuk se), de a Jobbikban nem látom a szakmaiságot semmilyen téren. Itt van mondjuk az említett "csőd széle" - ők innen hogy akarják kikormányozni az országot? Másütt legalább akadnak orvosok, bankárok, közgazdászok, tanárok, akik értenek ahhoz amit csinálnak - a Jobbikban még egy tisztességes paraszt sincs. Látszatpolitikának pedig általában látszatintézkedések a vége.

2013. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Én örülök hogy felszólalnak a cigánybűnözés ellen, de ez a hatalmas arab imádatuk baromira zavar.
2013. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nem azért megyek el akkor mert nácikm hanem mert kitalált problémákra kínálnak csak megoldást, a valós problémákkal nem foglalkoznak, így meg gyorsan csőd lesz a vége.
2013. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

"Én örülök hogy felszólalnak a cigánybűnözés ellen, de ez a hatalmas arab imádatuk baromira zavar."


Ezzel tökéletesen egyetértek. Bár Jobbik szavazó vagyok, de engem is zavar.

2013. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Akik folyamatosan azt hangoztatják, hogy a Jobbik náci, nem is tévednek nagyot"


Ezeknek a képeknek mi köze a Jobbikhoz?


"Pedig többnyire az ilyen emberek mondják ezt és igen sok széles látókörű fiatal, akikből potenciális igencsak jól kereső és sok adót fizető állampolgár lenne."


Na azért állj. Ők nem a Jobbik miatt mennének/mennek el, hanem amiatt, mert nincs munka, illetve mert annyit keresnének 1-2 diplomával, mint egy berlini takarító. Ha ez így lenne, ahogy te írod, nem lenne a Jobbik a legnépszerűbb és legtámogatottabb párt az egyetemisták körében.


"Miért, a többi párt anarchista? Nem vagyok oda azokért a bagázsokért (értsd: én biztos nem szavaznék rájuk se), de a Jobbikban nem látom a szakmaiságot semmilyen téren. Itt van mondjuk az említett "csőd széle" - ők innen hogy akarják kikormányozni az országot? Másütt legalább akadnak orvosok, bankárok, közgazdászok, tanárok, akik értenek ahhoz amit csinálnak - a Jobbikban még egy tisztességes paraszt sincs. Látszatpolitikának pedig általában látszatintézkedések a vége."


Nem téged szeretnélek leszólni, de aki elolvassa a Jobbik programját, az megtudja, hogy mit hogyan akar. Apropó, program. 2010. Januárjában adta ki a programot a Jobbik elsőként, és április mindent szétszedhettek volna. Nem tették. Egy független elemző cég a jelenlegi parlamenti pártok közül a Jobbik programját találta a legjobbnak.


Szóval azt azért nem mondanám, hogy semmiféle szaktudásuk nincs. Meg hát ott vannak nekik a keleti kapcsolataik, amelyek piacokat adhatnak Magyarországnak. A programban pedig a mezőgazdaság fellendítése, valamint az, hogy munkahelyeket hogyan akarnának létrehozni. Az a másik, hogy akik szidják a gazdasági programjukat, soha nem említenem semmi konkrétumot. Csak rossz oszt ennyi. Ennél azért több kellene.


Az eddigi pártok kimondva nem anarchisták, de közbiztonság nulla, létbiztonság nulla..erre azért mondhatnám, hogy majdnem anarchia közeli állapotok..


"Én örülök hogy felszólalnak a cigánybűnözés ellen, de ez a hatalmas arab imádatuk baromira zavar."


Az arab imádatuk is csak a gazdasági kapcsolatok miatt van meg. Azt felejtik el sokan, hogy nem odaadnák Magyarországot nekik - mint a jelenlegi pártok a nyugati hatalmaknak, Izraelnek, és az IMF-nek - hanem szimplán csak gazdasági kapcsolatokat építenének ki velük.


Én ebben semmi kivetnivalót nem látok. Aki ezek miatt a szükséges lépések miatt elhagyja Magyarországot, az menjen.

2013. ápr. 27. 19:58
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

"Ezeknek a képeknek mi köze a Jobbikhoz? "


Semmi. Mivel mindenáron be szeretné bizonyítani hogy a Jobbik náci, belinkelt pár fotót a nácikról. Ha én azt akarnám bebizonyítani, hogy a lepkék féltáglák én is belinkelnék pár fotót egy féltégláról. :D

2013. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem mennék el az országból. De végig olvastam a választások előtt a Jobbik programját. Fogalmuk sincs arról, hogy működik egy ország gazdasága. Csak a nagyon naiv emberek hiszik megvalósíthatónak!

Az ország gazdaságára lenne fenyegetés, ha kormányra kerülnének. Meg természetesen a zsidózásuk, cigányozásuk sem tetszik. A cigány kérdésre sincs megvalósítható programjuk.

2013. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!