Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesznek olyan fiatalos mozgalm...

Lesznek olyan fiatalos mozgalmak, akik megtagadják az állandó vészhelyzetet és nem fogja őket érdekelni a vírus, akkor is bulizni fognak?

Figyelt kérdés

[link]

Influenzajárvány szerű lesz a COVID, azaz minden évben akár többször is felütheti a fejét. De lesznek olyan ellenálló fiatalok, akiket ez már nem fog érdekelni, ugyanúgy fognak élni mint eddig és kész?


2020. ápr. 22. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
#10: Meg a teljes magyar politikai vezetés is. Szerintem legalábbis nem Karácsony zárta le a határokat és rendelt el kijárási korlátozást.
2020. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azok csak a felesleges pánikra ültek rá. Ha OV-n múlt volna, akkor az iskolákat sem zárták volna le.
2020. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: És az intézkedéseknek melyik az a része, ami nem OV-n múlt? Vagy ő miért nem akadályozta meg ezeket akkor?
2020. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Remélem.Meg azt is hogy nem lesz szabad hely a kórházban ezeknek.
2020. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom ki az a hülye aki minden évbe eltűri hogy így beszabják mit mikor hogyan csinálhat, de erre nem csak a fiatalok nem lesznek vevők mégegyszer hanem az idősebb korosztály se szerintem.Minden évbe legyen válság vagy hogy gondoltátok ezt?Mert ha minden évbe ilyen rendeletek jönnek akkor fel lehet kötni a gatyát arra hogy a középkorba halad vissza a gazdaság azt lesz egy 500éves elmaradásunk....

Gondolkozzatok már itt nem az a lényeg hogy fiatalok lázadnak vagy nem lázadnak.

2020. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Mikor jöttek minden évben ilyen szabályok?
2020. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!