Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mobilon állandó felugró...

Mobilon állandó felugró ablakok, gretaith.com, iphone nyeremény, ez vírus? Mit kell vele csinálni, hogy eltűnjön? Vírusirtó nem segített.

Figyelt kérdés

Pár napja vannak ezek az idegesítő felugráló üzenetek.

Ha netezek telóról, akkor max buszmenetrendet vagy messengert nézek, gyanús oldalakra nem szoktam rámenni.

Szóval nem tudom, honnan jönnek.


De minden nap nyerek egy új iPhone-t, vagy Anna lefeküdne velem, stb.

A gretaith.com küldi a legtöbbet, de ha beírom rendesen böngészőbe, akkor már azt írja, hogy az oldal nem található.

Egy magyar nyelvű cikket találtam, ami elég friss, ott azt írták, telepítsem a Reimage vírusirtót a Play áruházból. Megtettem, tegnap.

De ma ugyanúgy jönnek az üzenetek.

Egyszerűen így nem tudom, mit tegyek, egyéb magyar oldal nincs ezzel kapcsolatban.

Lehet, hogy ez nem is vírus?



#gretaith
2019. jún. 13. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Most feltettem a Kaspersky-t is, mert a Play áruházban ennek volt a legmagasabb értékelése.

Futtattam, ez is azt írja, h nincs baj.

De van... Kezdek kétségbe esni.

2019. jún. 13. 18:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj. Töröld a böngésző előzményeidet. Majd ne nyiss meg minden xart, illetve takarítsd le a vírusírtókat meg a kacat appokat.

Végső megoldasnak pedig:mindent ami kell lementesz és egy gyári visszaállítás. Am rendszerint az első megoldja.

2019. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egy magyar nyelvű cikket találtam, ami elég friss, ott azt írták, telepítsem a Reimage vírusirtót a Play áruházból. Megtettem, tegnap."

Én is találkoztam már azzal a jótanácsokat osztogató oldalnak álcázott reklámmal, töröld nyugodtan azt a Reimage vackot is, a felesleges appokkal és a böngésződ előzményeivel együtt

2019. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már töröltem. Több találat van egyébként, amin látszik, hogy google fordítóval lett magyarra fordítva, szóval azok valószínüleg a vírushoz tartozó oldalak.


Már csinálom is az előzmények törlését...

Reset kb 1 hónapja volt, nem szeretném újra.


Légyszi holnap nézzetek vissza, de remélem, nem kell újra írnom, hogy nem olddott meg.

Köszi az eddigieket!

2019. jún. 13. 19:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Belementem a beállításokba, és az értesítéseknél volt olyan, hogy engedélyezve:2.

Az egyik a google, a másik ez a bzi gretaith volt.

Letiltottam az értesítéseket, remélem megoldódott.

Annyira köszi!

2019. jún. 13. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az adatok törlése vagy gyorsítótár törlése opciót válaszd a böngésződnél.
2019. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez adware. A legjobb ez ellen az Anti Adware envű program, nekem isy ez volt, és mindent megoldott
2019. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!