Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha muszály lenne választanotok...

Ha muszály lenne választanotok akkor kire szavaznátok? Cicciolina (Staller Ilona) vs. Vajnai Attila vs. Lantos János?

Figyelt kérdés
Én nem tudom. Mind a 3 volt valamikor írtó röhelyes és van mindenek jó gondolata is. Légyszí írjátok utána kort és nemet is.

2020. ápr. 23. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én egyiküket sem gondolom politikusi alkatnak, így egyikre sem. És jó gondolataim nekem is vannak, de magamat sem tartanám megfelelőnek.
2020. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De ha így vesszük, semelyik politikus nem oda való, sőt a politika maga sem való hogy az emberekről döntsön. Viszont sok dolog van amit jól csinál mindegyik és sok dolog van amit egyáltalán nem, pl.: Vajnai Attila antifa hisztijei, Lantos János Hitlerhez és Szálasihoz hasonló ordibálásai és Cicciolina előadásai a dubaiozásról és fűzögetése erról hogy ez mennyire elfogadható és természetes és becsületes dolog. De abban igaza van Vajnai Attilának hogy mindenki egyenlő és mindenkin segíteni kell, Lantos Jánosnak hogy nem szabad a nemzeti érzelemnek és a hagyományoknak kihalniuk, Ciccolinának meg abban hogy a szabadság az egyik legfontosabb dolog és mindenben meg kell adni a szabadságot az embereknek, amíg azzal másnak nem ártanak.
2020. ápr. 23. 23:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Lakatos Jánosra mert János ami Lázár Jánosra emlékeztet ő pedig emlékeztet a Fideszre.
2020. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!