Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e náci párt Magyarországon?

Van-e náci párt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem, a Jobbik nem az.

Ilyen klasszikus nácikra gondolok, akik heileznek, hitlerkednek, karlengetnek, masíroznak és a Führert meg az árja fajt dicsőítik. Szóval van ilyen errefelé?


2010. júl. 28. 01:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát hungaristák sztem vannak. Hitlerezősek inkább Németországban. Azt hiszem a Vér és Becsület, meg a Lelkiismeret '88 Szálasisták vagy mik. De lehet hülyeséget mondok.
2010. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Nincs hungarista se náci párt se.
2010. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vér és becsület sincs már, jelenleg tudtommal nincs ilyen párt Magyarországon. Persze lehet, hogy tévedek!
2010. júl. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
43%
Kire szavaztak vajon a "valódi" nácik?!
2010. júl. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Van néhány hungarista párt, egyenként max. 10-20 taggal.


Igazi náci párt nem nagyon van, a nácikhoz közelálló pártok is inkább Szálasit hangsúlyozzák, mint Hitlert. Az árja fajt dicsőítő párt nincs.

2010. júl. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%

A náci a naciolanizmus rövidítése.

Olyan náci párt,mint Hitleré és Szálasié valóban nincs. De a Jobbik pl. nacionalista (ergó náci) párt. Aki a Szent korona tant hirdeti, a zászlókon azt akarja látni ,aki a trianoni határokat vissza akarja szerezni,a magyarságát hangsúlyozza,gyűlöli a zsidókat,cigányokat,az nacionalista! Akár tetszik, akár nem: náci.

Csak ma a náci megjelelölést azonosítják Hitler pártjával.

2010. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbikról annyit,hogy Vona és Morvai is zsidók,így nem hiszem,hogy annyira utálnák a saját fajukat. Azon kívül miért gond,ha Magyarországon olyan párt van,amelyik a hazánk érdekeit nézi és képviseli?
2010. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Vona Morvai zsidó ??????????? Na mesélj nekem erről!

Ne csak Zsindexet olvasd mert az egy zsidó oldal!

2010. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kedves, nem a zsindexet olvasom,lehet,hogy te tudsz keveset. Ne essen félreértés,semmi baj a Jobbikkal,remélem végrehajtják,amit szeretnének,de a tény,az tény. Kicsit olvass utána.
2010. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy valaki előbb-utóbb benyögi, hogy Jobbik... tudtam..
2010. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!