Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van Magyarországon...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek van Magyarországon olyan politikus, esetleg párt, aki az országért dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 13:11
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Gyanítom erre a jobbikosok fognak ugrani. Ők tényleg ezzel REKLÁMOZZÁK magukat. Az én véleményem, hogy lehet, hogy ők is lopnának, de nem annyit, mint az utóbbi kettő kormány.


Nyugodtan írjatok véleményt és ellenvéleményt. Aki szerint a jobbik uúgy lopna az írja azt, de ne azt, hogy én egy f... jobbikos vagyok, mert amúgy nem is vagyok az, és nem kell szitkozódás.

2011. jún. 13. 13:15
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Van. A nevében is benne van: Jobbik Magyarországért.
2011. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Te hülyébbnél hülyébb kérdésekkel gyűjtöd a pontokat. Azért, mert a válaszadás nem megy, oda tudni is kellene valamit...
2011. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a Kérdező LMP-s fataró.
2011. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
He? Mi a gond a kérdésemmel? Ha nem tetszik ne válaszolj. Torkonszarom a pontokat. Érdekel a közvélyemény.
2011. jún. 13. 13:22
 6/27 anonim ***** válasza:
15%
na megjöttek a jobbikprédikátorok hirdetni az igét..
2011. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ilyen nincs. Ha van is, ez az állapot nem tart egy hónapnál tovább.
2011. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Úristen. Nem lehet a kérdésre koncentrálni. De ha érdekel nem vagyok semmilyen:


LMP: Túl kicsi, vannak jó dolgaik, de 7 emberre nem szavaznék.(De ők állnak hozzám a legközelebb, csak ha nem nő a támogatottságuk akkor feleslegesek.)


Jobbik:Cigánykérdés miatt szavaznék rájuk, ami talán mostanság a legfőbb érv, de mégis túl radikálisak.


MSZP:Lopnak, és annyira balfékek, hogy állandóan kivágják maguk alól a fát. Voltak jó intézkedéseik, és igen a közhiedelemmel ellentétben, a gazdaságnak jót tettek a konvergenciával, de amilyen balfácánok, amellet nem lehet elmenni


Fidesz: Évekig írhatnám, hogy miért ne. Szerintem az nem párt, hanem Orbán Viktor hatalmi törekvésének bandáj. A legrosszabb mind közül.

2011. jún. 13. 13:28
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Nincs.
2011. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Van párt is és politikus is,csak egy se a parlamentben ül.

Az a baj a politikával,hogy a világ egyik legmocskosabb dolga.

Tételezzük fel,hogy elindul egy képviselő X pártban.

A párt teljesen friss,nem pénzeli senki,valamilyen csoda folytán bejut mondjuk 12%-al.

Elképzelhető,hogy 4-8 év múlva megnyeri a választást mert netalán nem lesz rajta kívül jobb.

Ne felejtsük el,hogy ekkor még becsületesek a párttagok.

Nyertek.Több variáció is szóba kerülhet.

Kezdjük azzal,hogy van sok magyar, külföldi milliomos.

Tehetnek olyan ajánlatokat a képviselőknek,hogy X összegért elindítanak egy programot ami az adott befektetőnek hasznot hoz és még jutalékot is kapnak belőle.

Valószínűleg ez sok mindenkinek másnak rossz lesz,de hát ott a jutalék ami elég kecsegtető.

Nem akarok összeesküvés elméleteket szőni,de mi van akkor ha még a politikusoknak is meg van kötve a keze.

Esetleg valahonnan külföldről,legyen az EU vagy NATO megfenyegették őket,hogy ezt meg ezt kell csinálni különben lemészároljuk a családotokat.

Nem tudhatjuk.Érdemes ezen elgondolkozni,szerintem.

2011. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!