Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs normális és...

Miért nincs normális és egyben kormányképes párt jelenleg Magyarországon akire szavazni lehetne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Van, csak éppen azért nem ismerik fel, mert normális. Hülyék között a normálisak még hülyébbnek hatnak.
2011. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a normális párt, képzeld el a nagycsaládos vagyonos emberek hogy szeretik a fideszt. Na nekik normális párt a fidesz.

Írhatam volna úgy is, hogy minden relativ.

2011. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este is volt egy ilyen kérdés. Én akkor is azt válaszoltam, hogy azért, mert ilyenek vagyunk. Nem normális az ország, nem normálisak az emberei, és a pártjai sem. Ha egy ilyen Orbán-szerű hazug kókler figura szabad választáson ekkora többséget tud szerezni, és még másfél évvel a választás után is ő messze a legnépszerűbb, akkor talán nem túlzás azt mondani, hogy erre van igény. A normálisra nincs igény. Lehet, hogy neked, meg még pár embernek lenne, de a tömegnek meg az Orbán-félékre van.
2011. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Tisztelt kérdező! Van normális párt, a Lehet Más a Politika. Csak sajna sok a "buta" ember, akinek fontosabb hogy utálhasson valakiket (cigányokat, zsidókat, melegeket) mint hogy felemelkedhessen az ország. A zöld fordulat, a fenntartható fejlődés is nagyon fontos, ezt is az LMP fogalmazza meg egyedül. De sokszor csak a szidást kapják, mert az emberek általánosítanak ahelyett, hogy átgondolnák a dolgokat és adnának nekik 1 esélyt.
2011. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Itt van a Jobbik. Normális, kormányképes és szavazni is lehet rá.
2011. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

" A zöld fordulat, a fenntartható fejlődés is nagyon fontos, ezt is az LMP fogalmazza meg egyedül."


Ne hazudj! Az LMP nem fogalmazott meg semmit, csak lemásolt.

2011. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Ezzel az Lmp-el nekem az a legnagyobb bajom, hogy miért nem tűnt már fel előbb, vagy inkább később? Nem nem, pont akkor amikor nyilvánvaló volt, hogy az Szdsz-nek annyi. Tudod, sok ember bizalmatlan, én is az vagyok.

Nagyon úgy fest az egész, mint egy átmentés, hogy legyen a liberálisoknak kire szavazni. Pedigha mondjuk indul 2002-ben, 2006-ban, akkorha nem is jut be, de legalább kiejthették volna az Szdsz-t, így nem került volna akkora trutyiba az ország, és nem ment volna ez a 8 éven keresztül hitelfelvevésből "kormányzó" politika. A következő ciklusban pedig már be is kerülhetett volna az LMP. De nem, ők nem mérkőztek meg az Szdsz-el. Amikor az Szdsz elsüllyedt, jött helyettük egy másik hajó a libsiknek. Nem kicsit gyanúsak ők nekem.

2011. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ezért gyanúsak.
2011. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Elmondtam már párszor, de akkor elmondom újra: hogy lehet az, hogy én MÁR AKKOR tudtam az LMP-ről, amikor az SZDSZ még a csúcson volt, és még csak nem is utalt semmi arra, hogy egyszer a mélybe fog zuhanni?


Az LMP gyökerei sokkal régebbre nyúlnak vissza, mint az SZDSZ bukása, csak épp akkoriban még nem volt több pár lelkes ember társulásánál, akik még épp csak kezdték tervezgetni-szervezgetni a dolgaikat. Pénzük se volt még, tehát nem is nagyon reklámohatták magukat, nem hallathatták a hangjukat.


Az már csak a sors fintora, hogy a láthatóvá válásuk kezdete többé-kevésbé az SZDSZ bukása környékére esett. De mondom, már SOKKAL AZELŐTT IS LÉTEZTEK. Személyesen tanúsíthatom, mivel személyesen ismerem az első tagjaik egyikét, és tőle hallottam a pártról már jóval az SZDSZ-bukás előtt.

2011. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyos érdekköröknek -pl. gazdagok -nem érdeke hogy az LMP hatalomra kerüljön mert megszorongatnák őket, véget vetnének a korrupciónak és a mutyizásnak-ami a gazdagok egyik fő ismérve (és most nem kolopelére gondoltam, mert ő "biztos" kivétel, mielőtt megjelenik). Ezért elkezdték lejáratni a pártot. De nem fogok olyan emberekkel vitatkozni, akik mások fejével gondolkodnak, nem a sajátjukkal. Nekem minden párt gyanús, mert eddig mind csak igérgettek. Én LMP-s maradok, és ez tuti. Kreáltam is egy mottót (egy már régiből) : LMP volt LMP lesz, míg a Földön élet lesz! :)
2011. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!