Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért rettegnek...

A jobboldaliak miért rettegnek az önállóságra képes, határozott független nőktől?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A nők nem tudom hogy keveredtek ide, de annyiban igazad van, hogy a jobboldaliak azt szeretik ha megmondják nekik mit kell csinálni.
2020. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én jobboldali felfogású mellett igazán jó nőt nem igen láttam még. Ők általában azt a csöndes, beidomítható típusokat kedvelik úgy látom. Tudjon főzni takarítani, tudjon bánni a gyerekekkel, stb. Az se baj ha van rajta + 30kg felesleg, csak kussolni tudjon és jól tolerálja az ivászatot és a trágár beszédet.:)
2020. ápr. 24. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Hol van olyan?

30 éves korukig azt gondolja egy-kettő magáról,hogy képes az önnállóságra-függetlenségre aztán mikor lejárt a gari róluk meg foggal,/ha van nekik/ műkörömmel,műmellel,gyerekkel csimpaszkodnak mindekibe akiben egy kis biztonságot látnak a hátralévő éveikre.

Ezektől csak távol kell tartani magát az embernek ,nem rettegni.

Használt autót sem vesz az ember szívesen.

Ha eddig nem kellettek senkinek,jó lesz az ellenzéknek.

2020. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem rettegünk az ilyen nőktől, viszont általában a feminácik tartják magukat ilyennek, ők meg kellenek a fenének.
2020. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Olyanoktól, mint anyám?

Elvált, jobboldali, erős akaratú nő.Vezető beosztásban dolgozik.


Nem maradnak meg mellette a férfiak és nem érti miért.Persze, leginkább őket okolja.Ha nem úgy van valami, ahogy ő akarja, akkor "bosszút áll".

Örökké, elégedetlen.



Én személy szerint, nem szeretem azokat a nőket, akik férfiakká akarnak válni, férfias tulajdonságokat akarnak felvenni.

Jobb szeretem, ha a nő valós értelemben megmarad nőnek, finomnak, kecsesnek.

2020. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Vezető beosztású nő!

Annál rosszabb nincs.

Tekintélye sosem lesz,viszont a saját szarára is azt mondja hogy nem büdös.

2020. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Nem rettegünk az ilyen nőktől, viszont általában a feminácik tartják magukat ilyennek"


Az a gond, hogy ha egy nő képes önállóan elérni valamit, képes magának egy saját egzisztenciát megteremteni és netán önálló véleménye is van dolgokról amiket mer is kinyilvánítani, akkor már nektek ő femináci.


Ilyen felfogással sosem fogtok jó nőhöz jutni, legfeljebb ha befizettek rájuk egy menetre.:)

2020. ápr. 24. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Annyit is érnek amennyiért egy spanglit megcsinálnak,gumival vagy gumi nélkül.
2020. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem a lányoknak kb a 99 százaléka nem is politizál :D
2020. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Addig vagytok csak azok ameddig nem kell nehezet cipelnetek, és nem akarjátok a nyugdíjkorhatárotokat a férfiakéval egy szintre emeltetni!
2020. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!