Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 25 év alattiak kb.40%-a...

A 25 év alattiak kb.40%-a cigány származású Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egy érdekes újságcikk:


[link]



2020. ápr. 24. 20:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem igaz, ez a szerzőnek csak egy légbőlkapott állítása. Még az újszülötteknél is maximum 20% lehet a cigányok aránya.
2020. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Előbb el kellene olvasni a cikket. Évtizedek óta az újságokban az év első szülöttje sok kórházban városban bizony cigány, ezt véletlenek sorozatának tekinteni nem lehet.
2020. ápr. 24. 20:11
 3/27 anonim ***** válasza:
4%
Mi bajod a ciganyokkal more?
2020. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
5%
Maradjal haza magadnak!
2020. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Saccperkábé stimmel, a 25 felettiek 40%-a meg roma.
2020. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi különösebb és másféle egyéb bajom, mint a többi európai ország átlagemberének ahol a romák aránya szintén magas. Ha elolvasod a címet, akkor rájössz, hogy a kérdés nem arról szólt, hogy nekem vagy másoknak mi a bajuk konkrétan a romákkal. Ez egy demográfiai kérdés, az érzelmeket itt ha lehet mellőzzük.



Egy másik érdekes cikk:


[link]



"Egyfelől egy fiatal, dinamikusan erősödő, másfelől viszont egy végzetesen megroppant korfa. Egyszerű matematikai aránypárok felállításával láthatóvá válik, hogy azon a településen, abban a régióban, ahol a cigányság aránya eléri a lakosság 20 százalékát, ott arányuk a 14 éven aluli korosztályok esetében hozzávetőlegesen már 50 százalék körül mozoghat, ahol pedig számuk eléri, megközelíti az összlakosság egyharmadát, ott a gyermekkorúak körében már kétharmad lehet az arányuk. Az ebből fakadó döbbenetes kihívásokról kellő tapintattal, de kendőzetlenül beszélni kell, mert a jövő már rég elkezdődött."

2020. ápr. 24. 20:19
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Magyarország 90% cigány már sajnos, ha nem tetszik el lehet menni, mint ahogy én tettem, még a kormány is cigány.
2020. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves Gázsi vagy Nintendó Alehándró (vagy mi a neved, ja 4-es hozzászóló)! Mint mondtam ez demográfiai kérdés, nem kellenek ide érzelmek.
2020. ápr. 24. 20:28
 9/27 anonim ***** válasza:
42%
Ne ijesztegess, kérdező!
2020. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%
És a többi 60 százaléka magyar. Mi ennek a kérdésnek az értelme? Egyébként a cikk elég értelmes véleményilvamítás, ez egy kérdésnek álcázott rasszista kérdés. Én sem szeretem a cigányokat, de abban a 40 százalékban ha legalább van 1% normális is aki betartja a törvényeket és dolgozik, azért megéri nem elítélni a romákat, sőt ez kifejezetten sértő méricskélés.
2020. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!