Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Tarlós lenne a főpolgármest...

Ha Tarlós lenne a főpolgármester, akkor a Karácsony mellett álló emberek most gyűlölködve fröcsögnének, Tarlósra és a Fideszre mutogatnának?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, mi lenne a helyzet fordított esetben. Most mentegetik Karácsonyt. De mi lenne, ha Tarlós vezetné a fővárost? Őt is mentegetnék?
2020. ápr. 24. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Tarlós sem a világ legjobb polgármestere, de annyira töketlen, mint KariGeri biztosan nem lenne. Pedig én örültem, amikor leváltották, hátha jön a vérfrissítés.
2020. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Dehogyis fröcsögnének.

Nem lenne min.

A Tarlós vezette fővárosban pl., a Pesti úti idősotthonban felfedett hiányosságokat nem gerjesztené feleslegesen a média,mert nem is tudnánk róla.

2020. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg, akik köpködik, akkor is köpködnék ha Tarlós lenne? Elvakult követők sajnos mindkét oldalon vannak... Szerintem ne legyen illúziónk, Tarlós sem tudott volna mit csinálni és ugyan úgy nem az ő hibája lenne. Volt valahol egy elég jó cikk ahol a kormány és Karácsony csúsztatásait is összeszedték az ügyben. Én úgy látom, hogy csak a felelősséget próbálják egymásra tolni a sok hülye meg felül a nem volt orvos /nem volt teszt vonatra. Megakadályozni senki sem tudta volna igazából. Lehetett volna többet tesztelni, de attól még ugyan úgy bejut és ha 10 orvos lett volna bent 0-24, a vírus akkor is bejut. Amikor lázas valaki, akkor én is meg tudom mondani, hogy beteg, előtte meg a nem nagyon mutat tünetet. Zárt közösség, ahol 1 nap alatt végig lehet fertőzni egy teljes emeletet, mert közös mosdók vannak ott állítólag. Amúgy 5 orvosa volt az otthonnak, de ebből 4 65 év feletti, ezért igazából 1 maradt. Máshol is kiestek orvosok, más nyavajákat nem gyógyítanak, ebből ez lesz. Ha valamit jobban kellett volna csinálni, akkor az az elmúlt 30 év, amiben mindkét oldalnak van felelőssége, hogy ne vándoroljanak el az orvosok és az ápolók, ne legyenek lepusztultak a kórházak és az idősotthonok, stb. Nem akkor kéne egymásra mutogatni és számonkérni, amikor beüt a baj. Itt már elkerülhetetlen volt.
2020. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-as jól összefoglalta. Tipikus mind a kormány, mind az ellenzék részéről, hogy ilyenkor is egymásra kenik a szart, egymást vádolják meg egymásra mutogatnak, de abban mindkét oldal felelős, hogy most kvázi nincs orvos az országban. Mégis kinek kellett volna intézkedni? Talán nem kellett volna se Gyurcsány, se Orbán idején az ország szétlopásán munkálkodni, és akkor lenne elég orvos, ápoló, mentős.
2020. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az egymásra mutogatás sajnos régóta megy.
2020. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha Tarlós lenne a főpolgármester, akkor semmi probléma nem lenne, hiszen a budapesti idősek mind immunisak lennének a vírusra.
2020. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pesti úti idősotthonnal kapcsolatosan annyit, hogy bárki is lett volna a főpolgármester, nem ő lenne a felelős érte, hanem a kormány. Egészségügyi vészhelyzetben törvény alapján az azzal kapcsolatos feladatokat és erőforrásokat, stb. nekik kell biztosítani, a pénzt, eszközt, embert, stb. Ha nem ment, akkor a kormány a hibás, mindegy, hogy ki a főpolgármester, és hogy mit mond. Kivéve persze ha ott áll az ajtóban, és erőnek erejével nem engedi be a kormány embereit. Én nem láttam ilyesmiről híreket.
2020. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!