Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc ex Minisztere...

Gyurcsány Ferenc ex Miniszterelnök Úr megnyerte magának a jövő értelmiségeit a fiatalokat azzal hogy kiáll az érettségi elhalasztása mellett? 1 nap alatt 50 ezer fiatal írta alá a petíciót.

Figyelt kérdés

Nekem amúgy is az jön le hogy a fiatalok már nem dőlnek be a fidesz féle Gyurcsány démonizálásnak.

Azt is látjuk hogy Torockai és a székház gyújtogató banda nem a "szemkilövető" áldozatai voltak hanem alávaló provokátorok.


2020. ápr. 22. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Na, akkor én meg indítok egy petíciót, hogy töröljék el az érettségit. Mögöttem lesz mindenki kb. 90-es IQ alatt.
2020. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Abban a korban én is tapsoltam minden ilyen fassságnak, pár év múlva megjön az eszük nekik is.
2020. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kártékony Feri mindig talál magának rombolni valót. És most már az eddig őt csak hátulról nyomó békaszájú, magyarellenes, globalokrata, libertáns Klára is felszínre bukkant. Aki normális, az nem halogatja az érettségit, hanem tanul, és tud és halad.
2020. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Az a fiatal,aki az érettségitől fél,kikúrt nagy pofonokat fog kapni az élettől.
2020. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Mennyivel jobb lesz nyáron, amikor nincs #maradjotthon 40 fokban klíma nélkül érettségizni, miközben a 11-es nagymellű Julcsi bugyijába helyetted valami másik srác nyúl be Siófokon, mert te hisztiztél egy a korcsoportodban teljesen tünetmentes, kb elkaphatatlan vájrusz miatt.
2020. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
89%

Van, aki meg akarja írni, van, aki nem. Egyéni érdekek is közrejátszanak, mint a felkészültség vagy hogy van-e idős/krónikus beteg a családban. Ez egy egyáltalán nem politikai kérdés, még akkor is, ha próbálnak belőle azt csinálni. Aki aláírja, annak nyilván oka van rá, mert ő személy szerint elhalasztaná.


Egyébként mint idén érettségiző diák, én nem látom annyira rossz megoldásnak, ha május 4-én kezdődne. Nyilván aki fél a kockázattól, menjen ősszel. Igen, ez elég igazságtalan megoldás, de nem látok ebben a helyzetben más lehetőséget. Valamikor meg kell tartani, hiszen anélkül nem lehet értékelni az egyetemi jelentkezéseket sem.

2020. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ha matematikában is ilyen jó vagy, mint itt a lepontozásban, akkor nincs miért félned.
2020. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
uncsi trollkodás, a shiftet sem nyomom le neked
2020. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
"az érettségi elhalasztása mellett?" Senki nem kötelezett sem érettségit letenni. A májusi viszgaidöszakot azoknak gondolták ki, akik továbbszertnének tanulni, azért, hogy ez miatt ne cs´´usszanaka felsöoktatatással. Aki fél a járványkockázatitól az megteheti, hogy az öszi vizsgaidöszakot veszi igénybe.
2020. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Az ex Miniszterelnök Úr nem pozíció hülye gyerek. A jelenlegi miniszterelnököt kell miniszterelnök úrnak hívni.
2020. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!