Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha érettségin valaki köhög...

Ha érettségin valaki köhög egyet akkor karanténba viszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy képzelik azt, hogy ilyen nagy veszélynek tesznek ki több tízezer. Ilyen nagy stresszben meg sem lehet írni normálisan az érettségit, mert mindenki azon fog agyalni, hogy meglegyen a 2 méter, ne menjen mások közelébe, úgyis lesznek tömörülések a folyosón stb. így egyszerűen nem lehet megtartani. Meg védőfelszerelésben vizsgázni.. Már reggel is ebbe kell menni.


Ugye lesznek rendőrök is. Ha valaki köhög akármi miatt miközben írják az érettségit, tegyük fel félrenyelt vagy csak köhög ami előfordul vagy egy kicsit megfázott akkor egyből elviszik őt a rendőrök és karanténba teszik? És akkor mi lesz az érettségijével?



2020. ápr. 25. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

Ha köhög vagy tüsszent valaki nem jelenti, hogy biztos fertőzött. Lehet, hogy allergiás, megfázott, influenzás...


Nem fognak ezért senkit kirángatni az érettségi közepéről és karanténba sem fogják zárni.

Nem is értem honnan vetted ezt a hülyeséget..

2020. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Észak Koreába visznek majd. Már megállapodtak a Bölcs Vezérrel.
2020. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
A Bölcs Vezér állítólag kipurcant....
2020. ápr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

"A kérdésre egyikőtök sem válaszolt. Ha valaki köhint egyet az érettségin akkor egyből viszik őt a karanténba?"

NEM, nem viszik sehová, nem csinálnak semmit.


"A vírus tüsszentés és köhögés által terjed."

DE nem MINDEN köhögés meg tüsszentés koronavírus, ezért nem ok arra, hogy bármit is tegyenek. Ha valaki FOLYAMATOSAN köhögne vagy tüsszentene, akkor ESETLEG!


"De akkor neki mi lesz az érettségijével?"

HA valaki rosszul lesz vagy egyéb rajta kivülálló okból nem tudja befejezni, akkor marad az öszi idöpont.

2020. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
26%

Felesleges túlreagálni a helyzetet. A járvány maga nem halálos, gyakorlatilag az 55 év alatti, nem szervi beteg emberek 1 %-a hal bele a vírusba. Simán meg lehet tartani az érettségit, ilyen körülmények között is. Én azt gondolom, nem kell 80.000 diák jövőjével játszadozni.

Szerintem te csak félsz a megmérettetéstől, és odáznád a dolgot, pedig hidd el jobb túlesni rajta.

2020. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
[link] aki emelett van tessék ide vág pont
2020. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez az érettségi szerintem egyébként most egy teszt is arra a kormány részétől, hogy ennek hatására mennyire ugrik meg majd a fertőzöttek száma.

Ha nem fog megugrani illetve semmilyen hatással nem lesz a vírus terjedésére akkor elképzelhető, hogy a következő hét hétfőjétől járni fogunk iskolába. De ha ne adj isten nagyon meg ugrik akkor az érettségit is elképzelhető, hogy le fújják...

2020. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!