Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnál egy másik párt fejével...

Tudnál egy másik párt fejével gondolkodni ha erre kérlek?

Figyelt kérdés
Azt a játékot szeretném eljátszani, hogy ha van egy párt akivel szimpatizálsz és egy másik akivel nem, most fordítsd meg magadban és kezd leírni mi az amit szeretsz az új pártodban. :) Csak tegyük fel, hogy így van most!
2020. ápr. 25. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig a másik párt fejével gondolkodok.
2020. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel szuper analitikus gondolkodásom van.
2020. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy.. őő.. halandó emberek alkotják?
2020. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván valamilyen oldalon kell állni. A legtöbb pártal nem tudok azonosulni, mert nem képviselik kellő képen az én nézeteimet, és az eszméimet. Ez egy amolyan lehetetlen feladat. Nem szeretem azokat az embereket akik úgy változtatják az elveiket mint kislányok a bugyijukat.
2020. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Valaki még elhiszi, hogy vannak pártok?
2020. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ez olyan mintha azt kérnéd, hogy gondolkozzak nőként mikor pasi vagyok. Nem tudok úgy gondolkozni ami nem vagyok sehogy sem. A kérdésed önmagában ellentmondás.
2020. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Simán a politika csak egy színház, ahol minden politikus színész és azt játssza el, amit a közösség szerinte kér.
2020. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak is igaza van.Az utóbbi időben döbbentem rá igazán.Van egy jó ismerősöm,felénk befolyásos ember,évek óta jóban vagyunk,annyira tetszik a jelleme,aki igazán ő.De amiket osztogat közösségi oldalán ( jobbikos),na az hányinger.Páromnak is feltűnt ,hogy ezt a rengeteg mocskolódást nem néztük volna ki belőle.Nyilván tennie kell,amit diktálnak neki.Viszont szembemegy saját magával.Oké ez nem egyedi eset,tudom.De most tapasztaltam meg testközelből
2020. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Látom az összes mögötti emberek gondolkodásmódját, nem lenne nehéz beleélnem magam. Így szituáció nélkül nem nagyon lehet írni viszont
2020. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!