Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet hogy azért nyerte...

Nem lehet hogy azért nyerte meg a Fidesz a választásokat, mert a nyugdíjasok attól féltek, hogy egy másik párt nem fog nekik Erzsébet utalványt adni?

Figyelt kérdés
Én arra gondolok,hogy a szavazók többsége nyugdíjas és attól félnek ha másra szavaznak még ennyit se kapnak.Tehát ez a siker receptje egy pártnak ha hatalmon akar maradni Magyarországon.Minden évben 10 vagy 20 ezer forint vásárlási utalvány évvégén és minden mehet tovább.Ilyen egyszerű ez.
2018. okt. 31. 11:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet.


Egyrészt a szavazók többsége nem nyugdíjas.


Másrészről nem minden nyugdíjas szavaz a Fideszre.


Továbbá a Fidesz minden korosztályban népszerű, nem csak a nyugdíjasok körében.

2018. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

De, meg mert féltek a bözsinénik, hogy pókhálós lyukaikba betenné egy migráncs, mert ők még mindig azt hiszik 1956-van, amikor még fiatalok voltak :)


Na meg internetet nem ismerik, csak a kormányzati fake news propaganda csatornákon "tájékozódnak"

2018. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Nem, számtalanszor leírtam már itt az oldalon is anno, hogy a beijesztés miatt nyertek.

Vidéken mi van sok? Üres, eladatlan ház. Ment a beijesztés az ilyen környékeken a környékbeli Fideszesektől, hogyha az ellenzék nyer, akkor az Állam felvásárolja ezeket a házakat és falunként 1000 migráncsot telepítenek be ezekebe a házakba. Segélyezni is kell majd, de azt már nem állam oldja meg, hanem majd a helyieknek kell külön adót fizetni az önkormányzatoknak, azok fogják kiküldeni a migráncsoknak a segélyt.

Ezért sok, nem csak nyugdíjas ember megszavazta őket, hogy inkább a cigányok települjenek be hozzájuk, azok keserítsék meg az életüket, de még véletlenül se kerüljenek oda migráncsok.

2018. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A nyugdíjasok körében még megértem hogy népszerűek de a fiatalok körében miért?Olyan sokat ad nekik a Fidesz hogy elégedettek lehetnek vele?
2018. okt. 31. 11:52
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vagyok nyugdíjas, a feleségem nem nyugdíjas, a két nagykorú gyerekem és azok párjai sem nyugdíjasok, a barátaink nem nyugdíjasok és azok párjai sem azok, a szomszédaink és párjaik nem nyugdíjasok és jéééé! ... mind a Fideszre szavaztunk

Ellenben:

Anyám, apám nyugdíjas és az egyikük Mszp-re, másikuk a Jobbikra szavazott.

Ilyenkor mi van?

2018. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%

a fiatalok koreben csak ott ahol a csaladi kotelek van a fidesz fele


apa zsiros hivatalnok, sogor trafikos, stb...

2018. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

#5 a retardáltság nem korlátozódik korra, inkább szubkultúrára.


Más kérdés, hogy nálatok nem ez a helyzet, hiszen te csal simán hazudsz.

2018. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

3-as, nem tudom hol élsz, ha saját tapasztalatodat írod le - mert ugye azt teszed?

Mi Pest megyében ilyet még hírből sem hallottunk, de nem is lenne rá vevő senki.

2018. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszem. Öreganyám is kapott, első reakciója a "Ha-ha, ha azt hiszik hogy emiatt rájuk szavazok, hát nem"


Szerintem azért "nyert" a fidesz, mert mindent nagyon jól kommunikál le, még a hazudozást, a botrányt is, illetve az ellenzék nevetségessége miatt.


Én nem szavazok a fideszre, de olyanokra sem, mint Dk, mszp, jobbik, lmp.


Egyik parlamenti pártra sem tudnám nyugodt lelkiismerettel behúzni az ikszet. Maradnak a kispártok, hogy legalább ne a győztest támogassam a "nem szavazással". Önkormányzatin legalább van helyi párt, már rájuk is szavaztam így előre. A parlamenti ötös (hatos, ahogy nézzük) meg elmehet a francba.

2018. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

#7

Akkor szerinted mindenki retardált, aki nem egy véleményen van veled? Szép!

Ameddig így beszélsz és gondolkozol másokról, addig mindig a béka feneke alatt leszel, mert az a szinted.

2018. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!